Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék még több nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék még több nővel megismerkedni?

Figyelt kérdés

30+ férfi vagyok, egy vidéki város mellett élek.

Fent vagyok több társkereső oldalon, eljártam egyedül szórakozóhelyekre, rendezvényekre, vagy csak úgy csavarogni a megyeszékhelyen, beültem ide-oda, sőt még tánccsoportba is beiratkoztam, de egyszerűen úgy látom hogy "kicsi a merítés", nem lehet sehol sem ismerkedni. Még barátikört sem sikerült kialakítanom (pár éve költöztem ide), az emberek elég érdektelenek, felszínesek...


Elég tehetetlennek érzem magam, csak azt látom hogy a korombeli értelmesebb nők már rég elkeltek, házasok, a fiatalabbakat meg inkább hagyjuk...


Bármi kreatív ötlet, tipp hol lehetne még több emberrel megismerkedni, hátha a valakinek a valakije lesz az a bizonyos ember?


Vagy a leírtak alapján nem kéne stresszelnem, ennél többet nem tudok tenni, "majd jön"...(ja, lassan öt éve már folyamatosan)...


Lassan már tényleg kiállnék az utcára egy táblával a nyakamban! XD


2021. márc. 26. 16:45
 1/3 anonim ***** válasza:
28%
Társkereső..?
2021. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Írtam hogy fent vagyok többen is...


Kb 100 km körzetbe alig dob ki valakit, na meg azok sem nagyon írnak vissza, ami érthető, gondolom kapnak egyszerre harminc levelet.

Na meg azt is frusztráló nézni hogy az alap elvárás a "min 180cm, diploma"...

2021. márc. 26. 19:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én se tudom, hasonlóan vagyok 30F
2021. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!