Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok én olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok én olyan férfit, aki biztos hogy sosem akar majd gyereket, emellett normális és hűséges is??

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 15:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A férjem pont ilyen, egymillióért viheted.
2021. márc. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyereket nem akarót találhatsz bőven, de hűségeset már jóval kevesebbet.
2021. márc. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel 10 év múlva a gyereket is meg lehet bánni.
2021. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%

Hűséges vagyok, de szeretnék gyereket. Sőt, legalább 3-at! De hol az az egy... meg hol a nő, aki megszüli... kihalunk.


30F

2021. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel én mindig megszívom.


Nagyon sokszor hallottam ezt már nőktől, hogy neeem soha nem akarok gyereket, nem nem nem, isten ments, basszus kell a fenének, soha soha stb...kb mint te is kérdező :)


Nem 1 kapcsolatom ért véget emiatt.


Teltek a hónapok 1-2 éve és háát általában mindig hasonlóan alakult... "jajj minden olyan jó és tökéletes, talán még is jó lenne gyerek..." hát nem nekem nem.


Adtunk el emiatt házat hitellel, költöztem emiatt haza majd ismét el , fúú borzasztó.

2021. márc. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó akkor majdnem minden nő gyereket akar előbb vagy utóbb?
2021. márc. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok.


Háát... remélem egyszer remélem megtalálom majd azt aki soha nem akar majd...

2021. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#16:


Az egyik legerősebb ösztön a szaporodásra késztető ösztön. Valami nagyon nagy elhatározás vagy lelki gebasz kell ahhoz hogy ezt az ember elnyomja, főleg nők esetén. Kicsi a valószínűsége annak hogy valaki élete végéig sosem akar, ahhoz minimum egy hatalmas félelem kell attól hogy belehal a szülésbe, borzasztó gyerekkori traumák, stb. Egyéb esetben egyszer csak valahogy felszínre bújik a vágy rá.


Minden ösztönünk ellenébe tudunk tenni emberként (mármint aki egészséges, persze), de az erősebbekhez folyamatos lelki erőfeszítés kell, akár tudatos akár nem. Ezért sem lehet erre számítani, hogy valaki "megígéri" hogy nem akar soha gyereket. Ezt sosem tudhatja előre.

2021. márc. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!