Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelölt egy pasi Facebook-on...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt egy pasi Facebook-on kb.2 hete,én visszajelöltem. Várnám,hogy keressen,de semmi... Nem érdeklem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 14. 09:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert független, még messze nem biztos, hogy ismerkedni akar veled.
2021. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
89%
És ha mondjuk rákérdeznél, hogy miért jelölt meg téged? Vagy ha te kezdeményeznél, hogy szimpatikus neked, és szeretnéd őt megismerni? Ja, tudom, te nő vagy, minden a férfi kötelessége, neked semmit sem kell tenned, sőt, tilos is.
2021. márc. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
53%

Hát ezt azért csak a pasinál van a labda.

Nem azért, mert ő a férfi, hanem mert ő kezdte.


Nekem is van pár ilyen nő, visszajelölzem, de még küldtem valami virágos képet, vagy megkérdeztem mi jót látott a bejegyzéseit között, de semmi válasz.

Már nem tudom a nevüket, szóval nem tudom kitörölni őket, de nem is érdekes.

Te se foglalkozz ezzel.

2021. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
A, félénk, de tetszel neki; B, csak megszokásból jelölt be; C, kezdeményezz te.
2021. márc. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha en valakit pasikent ismerosnek jelolok azt azert teszem mert ismerem. Nem azert mert ismerkedni akarok. Arra ott vannak a tarskeresok.
2021. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
Amikor kezdeményezni kell akkor hol az egyenjogúság? Olyankor nincs nagy pofa?
2021. márc. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%
16. Ugye a nők rettegnek az elutasítástól. De amikor egy átlag pasi (rondát nem írok, mert azok instat kukák ha nem drága autóval út szélén szólítják le a nőket) odamegy 20 nőhöz és kap 20 nemet (és érzékeny lesz), akkor kapja az ívet a nőktől, hogy ne adja fel, ő a férfi és 100 meg 500 elutasítás után is állnia kell a sarat.
2021. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

#17, láttam ilyen fiúkát, kb fél óra alatt odament vagy 20 nőhöz, valamit mondott nekik.

Egy részük kikerülte, páran válaszoltak valamit, a többi csak megrázta a fejét.

Szerinted ez normális?

Nekem egy ideig viccesnek tűnt, de aztán már kínos volt nézni is.

2021. márc. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%
Micsoda tragédia kérdező. Mi férfiak ezt naponta 10-szer átéljük.
2021. márc. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
42%
A nőknek csak ítélkezni kell, nem vagy igen. Kegyes és kellemes dolog ez, mármint nőnek lenni.
2021. márc. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!