Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Depressziós vagyok ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós vagyok ezért nincs párkapcsolatom, nincs párkapcsolatom, ezért depressziós vagyok, ebből hogy lehet kilépni?

Figyelt kérdés
Egyelőre munkába ölöm bele magam, ott igyekszem sikerélményeket szerezni,de önmagában ez kevés ahhoz, h elmúljon a depresszióm. Kevés barátom van, ők is szanaszét, a szüleimmel csak ritkán találkozom, mindenki elvan foglalva a maga dolgával. Nyilván ha lenne egy lány, akivel komolyan együtt lennénk,akkor nem lennék ilyen szarul, de jelenleg még csak nem is ismerek olyat, aki jobban érdekelne max olyanok írnak rám folyton,akik szerelmesek belém,de én beléjük nem és hitegetni nem akarom őket, ismerkedni meg sehol nem lehet mostanában.
2021. márc. 2. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A depresszió párkapcsolattól független. Ha nem tudod magadtól kezelni, akkor keress pszichológust.
2021. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

Rosszlányokon gondolkodtál már?


Ennél rosszabb nem lesz.

2021. márc. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szexpartnert amúgy is tudok találni, anélkül,h fizetnem kéne érte. Nem szexhiányom van, hanem szeretethiányom, a kettő nem ugyanaz.
2021. márc. 2. 21:03
 4/11 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál, de azt ő sem tudja megoldani, hogy olyan valaki szeressen engem, akit én is szeretek.
2021. márc. 2. 21:12
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Akkor váltanod kell pszichológust, mert kókler. Tudnia kellett volna kezelni. A depresszió az nem attól függ, van-e kapcsolatod, vagy nincs, vagy kivel. Az egy attól független mentális betegség.
2021. márc. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
1: Honnan tudod, hogy vannak? Téged már ők is kikosaraztak?
2021. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, de azt mondta, hogy ez nem valódi depresszió, ami nekem van, hanem depresszív állapot. Az igazi mentális depressziónak nincs oka. Az enyémnek viszont konkrét oka van.
2021. márc. 2. 21:25
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Üdv a klubban.

Mondanám, hogy sínen van az életem, jó diplomám van, elég jó állásom van, anyagilag jól állok, szabadidőm is van nagyjából, hobbik lefoglalnak valmennyire.

DE

Nekem középtávú tervem a családalapítás, mert nem lehet életem végéig tolni a YOLO-t, illetve párkapcsolatban is lehet érdekes helyekre menni, izgalmas dolgokat csinálni, sőt szerintem jobb valakivel megosztani ezeket az élményeket. Ehhez képest párkapcsolatok terén egy csődtömeg közelében állok. 5 kapcsolatból 3 megcsalt, 1 pedig hétfőről keddre szakított velem minden előzmény nélkül. Társkereső egy katasztrófa számomra, randiig alig jutok el, folyamatosan ott is hazudoznak nekem meg hitegetnek, pedig alapvetően jó emberismerő vagyok. Az ismerősi körömben szó szerint 0 lány van, vagy akik vannak barátaim párjai...


Ha rájöttél a tutira írd meg :D


25/f

2021. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pszichologus tud segiteni
2021. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pszichológus ezt is tudja kezelni. Keress egy rendeset.


Foglalmozz önismerettel és a belső világod feltárásával, belső örömök megtalálásával. Utána csinálj mindenféle progikat, ahol ismerkedhetnél.

2021. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!