Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves lányok, srácok hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves lányok, srácok hol tudnak ismerkedni mostanság ki merre próbálkozik?

Figyelt kérdés
2021. márc. 1. 07:47
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Tinder
2021. márc. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Tinder
2021. márc. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
itt
2021. márc. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
ÉLET. Nekem van olyanom. Tudod, ott van a lakásajtón kívül egy egész világ.
2021. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

4. Ja, én is el szoktam járni bulizni... ööö... vagyis az edzőter... ööö... vagyis az egyetem... ööö...


Ember, feltűnt hogy minden be van zárva? Az egyetemi haverjaim 80%-a is eltűnt a városból, mert hazaköltöztek a koliból/albiból a szüleikhez az online oktatás miatt.

2021. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2%

5.-nek.


MINDEN zárva??? Hol???


Erre jár a villamos és a busz, a boltok is nyitva...legalábbis tegnap este még nyitva voltak. De a szigeten is voltak sokan edzeni, meg a városban is láttam az utcán embereket. Igaz, ma még nem mentem ki, lehet, hogy azóta kihalt a bolygó.

2021. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tinderen jöttünk össze a párommal. Első randi egy séta volt, úgy jó, ahogy volt. Szerintem a felület pont erre való, megismerkedni. A találkozást meg leg lehet ejteni hamar és ott minden kiderül
2021. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%

A fiúk bárhol. És próbálkoznak is.

A lányok elsősorban a puncs-on, másodsorban a Tinderen, Badoon szoktak - itt a korábbi külföldi nyaralásaik képei (traveladdict hashtaggel) mutatják mik a minimális követelmények. Néha lehet fősulin is és szórakozó helyeken is, de nagyon nehéz átesni a rostán. Ha pénzügyi szempontból nem felelsz meg .... no chance! Mondanám, hogy munkahelyen is lehet ismerkedni velük, de a mai csajoknak igencsak kis része megy el dolgozni (azt viszont érdemes megfogni, mert van esély, rá, hogy az házias, és korrekt felfogású nő), nagy részük csak otthon ül és várja a herceget fehér Lexuson .... csak, hogy az tovább finanszírozza az otthonülését .... meg a plázázását. Szoli, fodrász, műköröm, 3D pilla, kollagénfeltöltés, szemöldöktetoválás, 4D pilla, pedikűr, masszőr, Starbucks kávé, Szamos marcipán, puccos étterem, fitness, aktuális trendeknek megfelelő telcsi, annak a számlája, stb, stb stb. Cserébe no sex, de van manipulálás ezerrel ...... Áh! .... jobban jársz, ha inkább a rosszlányokat böngészed és ott keresel egy 20E/órás csajt. az nem nulláz le anyagilag, nem facsar ki lelkileg, nem döngöl a porba érzelmileg, nem cicnálja szét az önbecsülésedet és az önbizalmadat.

2021. márc. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
41%
Badoo.
2021. márc. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
A tindres válaszokat ki pontozta le? Mostanság tényleg ott lehet ismerkedni, főleg ebben a korosztályba. Nem sok más lehetőség van covid idején, hacsak nem egyszerre állsz be álmaid szerelmével a húspult előtti sorba
2021. márc. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!