Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a nőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a nőket? Mi bajuk lehet velem?

Figyelt kérdés

Eléggé bosszantó hogy szarnak a fejemre. Például van egy lány a munkahelyen aki rajtam kívül minden fiú társaságát keresi, ha teheti ott sürög forog körülöttük, beszélget velük, ugratja őket, nevetgél, stb, más lányokkal nem is "haverkodik" szóval szerintem pasit keres magának elég feltűnően. Ehhez képest hozzám egyetlen egyszer sem szólt, néha láttam hogy odanézett de ennyi, valamelyik nap én kezdeményeztem vele beszélgetést, de akkor is komolyan válaszolgatott, semmi poénkodás vagy nevetés. A következő napokban ugyanúgy nem szólt hozzám, . Nekem amúgy tetszik, ezért szerettem volna közelebb kerülni hozzá, viszont így esélytelen. Amúgy nem tudom mi lehet a gond velem, ennyire taszító lennék? Szerintem átlagos vagyok (190 cm magas, vékony/sportos testalkat, rövid de dús barna haj) valamint ő sem az a cicababa típus, a többi fiú akiket megkörnyékezett sem kimondottak jóképűek vagy izmosak vagy hasonló.


Nem tudom mi baja lehet velem, mert rajtam kívül minden fiúra rászáll


2021. febr. 5. 19:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
75%
#28 Én a társkeresőn sorra pöckölöm le a jóképű pasikat, mert fiatalabbak nálam. Aztán "válogatok" korban hozzám illő negyvenes, nem túl vonzó pasikból. Szerinted ez arról szól, hogy mindenki jobb nálad? Lehet, hogy nem illesz hozzá valamiért. (Mondjuk buta vagy mint a tök, vagy rosszindulatú, ez ugye itt is látszik)Ami meg azt illeti, hogy nem nagyon válogat, szerintem az, hogy mosolyog meg flörtöl nem jelenti azt, hogy nem válogat. Én csak olyanokkal tudok mosolyogni meg flörtölni, aki nem tetszik különösebben, és nem teszem ezt mindenkivel, csak aki maga is vevő a flörtölésre. Te szerintem egy kuka vagy akivel nem lehet kezdeni semmit és ennyi. Összejönni meg azzal fog aki igazán bejön neki. Ahogy beszélsz róla elég szánalmas.
2021. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy buta vagy rosszindulatú lennék, sőt inkább segítőkész vagyok mindenkivel szemben. És nem mondtam róla sem semmi rosszat, felőlem annyi férfival flörtöl, amennyivel akar, nincs ezzel semmi probléma.
2021. febr. 6. 08:55
 43/50 anonim ***** válasza:
80%

Azért gondolom ezt, mert ha azt hiszed, hogy neki bárki jó lenne és mindenkire nyomul, rosszindulatú vagy, egy ribinek tartod. Nem érted, mi az a flörtölés, jó viszony.

Ha viszont tényleg egy ribi, ami annyit tesz, hogy úgy ismerkedik ahogy a férfiak, akkor meg buta vagy, hogy ő kell, az ő véleményére adsz és munkahelyet váltanál emiatt.

2021. febr. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:

"Azért gondolom ezt, mert ha azt hiszed, hogy neki bárki jó lenne és mindenkire nyomul, rosszindulatú vagy, egy ribinek tartod."


Nem tartom ribinek emiatt, nincs barátja és kihasználja az ismerkedési lehetőségeket, ennyi. És nem jó neki bárki, például én nem kellek neki.:D

2021. febr. 6. 09:03
 45/50 anonim ***** válasza:
86%
Csak rajtad kívül mindenki más. Na jó, én befejeztem. Veled tényleg bajok vannak fejben, függetlenül attól, hogy a csajnak bejössz-e vagy sem, mert az ugye nem jelent semmit.
2021. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy rajtam kívül mindenki más, csak azon az adott munkahelyen minden más férfi. Lehet én ítéltem meg őket rosszul, biztos mindegyikük jól néz ki, nálam legalábbis ezerszer jobban.
2021. febr. 6. 09:47
 47/50 A kérdező kommentje:
Ma ráértem és készítettem magamról jó pár képet és videót...most már meg tudom érteni a lányt, egy ennyire ocsmány és szerencsétlen embert én is elkerülnék, inkább azon csodálkozok hogy nem röhögnek ki az utcán.
2021. febr. 6. 18:16
 48/50 anonim ***** válasza:
Jó neked, engem kiröhögnek.
2021. febr. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Lehet engem is, csak a hátam a mögött.
2021. febr. 6. 18:37
 50/50 anonim ***** válasza:
89%

Ennyire azért nem kéne lesüllyedni srácok!

Én is hasonló cipőben, de ezt azért amit a kérdező itt levág na neee!

2021. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!