Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem érdeklem a nőket?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a nőket? Mi bajuk lehet velem?

Figyelt kérdés

Eléggé bosszantó hogy szarnak a fejemre. Például van egy lány a munkahelyen aki rajtam kívül minden fiú társaságát keresi, ha teheti ott sürög forog körülöttük, beszélget velük, ugratja őket, nevetgél, stb, más lányokkal nem is "haverkodik" szóval szerintem pasit keres magának elég feltűnően. Ehhez képest hozzám egyetlen egyszer sem szólt, néha láttam hogy odanézett de ennyi, valamelyik nap én kezdeményeztem vele beszélgetést, de akkor is komolyan válaszolgatott, semmi poénkodás vagy nevetés. A következő napokban ugyanúgy nem szólt hozzám, . Nekem amúgy tetszik, ezért szerettem volna közelebb kerülni hozzá, viszont így esélytelen. Amúgy nem tudom mi lehet a gond velem, ennyire taszító lennék? Szerintem átlagos vagyok (190 cm magas, vékony/sportos testalkat, rövid de dús barna haj) valamint ő sem az a cicababa típus, a többi fiú akiket megkörnyékezett sem kimondottak jóképűek vagy izmosak vagy hasonló.


Nem tudom mi baja lehet velem, mert rajtam kívül minden fiúra rászáll


2021. febr. 5. 19:18
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:

#11

Ahogy írtam is a kérdés alatt, én eddig átlagosnak gondoltam magam, szóval ilyen hogy egy nő nem mer hozzám szólni mert annyira tetszem neki lényegében esélytelen forgatókönyv. Itt inkább az lesz a gond hogy átlagosnak tartottam magam miközben valójában ronda vagyok.

2021. febr. 5. 20:45
 12/50 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván nem az a kérdező problémája, hogy személy szerint ennek a nőnek nem tetszik, hanem úgy általában véve nem tetszik a nőknek, a legutóbbi esetet csak példaként említette.
2021. febr. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
37%
#12: na, akkor most melyik a nagyobb gond: hogy kiderült, hogy nem reális a külsődet illetően az énképed, vagy az, hogy (akár emiatt, akár másért) nincs számodra nő?
2021. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 A kérdező kommentje:

#13

Pedig igazából ez döbbentett rá hogy mennyire ronda vagyok, mivel ezek szerint minden férfi ezen a munkahelyen jobban néz ki nálam. Ezt azért egy random visszautasításból nem lehet megállapítani, főleg ha másokat is visszautasít az adott nő.

2021. febr. 5. 21:02
 15/50 A kérdező kommentje:

#14

Az egyik következik a másikból szóval nem értem a kérdést..

2021. febr. 5. 21:03
 16/50 anonim ***** válasza:
67%

Hülyeség. Az önbizalmad nincs a helyén, ez fix. Attól még, hogy ronda vagy, egy nő se fog utálni. Ha ő mindenkivel barátságos, az nem azt jelenti, hogy mindenkivel meg akarja dugatni magát, ilyen nincs!

Viszont lehet egy olyan negatív kisugárzásod, ami tényleg taszító.

Vagy a másik, hogy iszonyúan tetszel neki, de úgy tűnik, tipikus férfi vagy, aki az ilyesmit nem veszi észre.

2021. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
26%

#17


"Attól még, hogy ronda vagy, egy nő se fog utálni." - nem fogja, csak levegőnek nézi ami kb ugyanaz


Ha te is ilyen visszajelzéseket kapnál a nőktől, a te önbizalmad is a béka segge alatt lenne, azt garantálom.

2021. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy utál, csak semmibe vesz. És ő fixen nem barátkozik, más lányokkal nem is láttam még beszélgetni, folyamatosan a fiúk után járkál.
2021. febr. 5. 21:13
 19/50 anonim ***** válasza:
82%

#14: "Pedig igazából ez döbbentett rá hogy mennyire ronda vagyok"


Ez most komoly? Ezek szerint neked a saját külsődet illetően más emberek VISSZAJELZÉSEIN kívül nincs is egyáltalán semmilyen egyéb viszonyítási pontod? Abszolút nem foglalkoztatott eddig téged például az, hogy te magad milyennek látod az arcodat, alakodat, stb.?

2021. febr. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:

#19

A tükörben pl. egyáltalán nem látom magam rondának, képeken már inkább, szóval ez is fura helyzet. Emiatt sem tudom eldönteni hogy ronda vagyok-e. Amúgy egy-két nem olyan szép lánynak tetszettem de ebből sok mindent nem tudok levonni.

2021. febr. 5. 21:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!