Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan 29 leszek és sosem volt és kamaszkoromban sem. Mindig reménykedtem hogy lesz aztán így ment vegig a huszas éveim is és ezt nem bírom feldolgozni. A fiatalság elmegy de már a tizenéveseknek is volt vagy van ha nem is sokáig én pedig teljesen éretlen vagyok ilyen téren. Nincs kivel menni sehova akár egy jó túrára vagy beszélgetni vagy eseményeket élményeket szerezni együtt vagy akármi. Ha 30 leszek akkor mi lesz? Vagy várjam meg azt a kort de ha nen volt váltzozás azután sem lesz. És akkor szépen telnek az idők. Nincs ismertségi korom es a szuleimen kivul nem beszelgetek senkivel mivel nincs haver sem.

28/f


2021. jan. 29. 22:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
56%

Hány éves vagy? 5?

Könnyű anyádékra fogni.

2021. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
62%

Könnyű a szüleidre fogni a szerencsétlenségedet. De mondok valamit, nem ők a hibásak, hanem te. Nem csak sportszövetségben és táncórán lehetett volna barátkozni,hanem az iskolában is. Gondolom, oda azért jártál nem?

Társaság nélkül nehéz lesz, mert ha baráti kapcsolatokat nem tudsz fenntartani, hogy akarsz majd egy sokkal bonyolultabb kapcsolatot kialakítani és azt megtartani?

Az internetes ismerkedés, Facebook Dating, Tinder és társai pedig csak akkor jó alternatíva, ha jól nézel ki, mivel ott elsődlegesen a fotód lesz az, amivel prezentálod saját magad.

2021. jan. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
52%
Akik itt úgy gondolják, nem a szülők a hibásak, azoktól kérdezném, mégis kinek a hibája, hogy én pl. rondának születtem, hovatovább egyáltalán megszülettem? Mert én nem kértem egyiket se, az biztos. Naugye...
2021. jan. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Mégegyszer megkérdezem hogy hol lehet társaságot találni vagy ismerkedni pláne ennyi idősen?
2021. jan. 29. 23:00
 15/38 anonim ***** válasza:
61%

13: arról nem tehetsz, hogy megszulettel, azt nem tudtad befolyásolni.


A saját életeteket ellenben tudnátok, önsajnáltatás helyett. Felnőtt emberek vagytok, ne másokat okoljatok már a saját sikertelenségedekért.

2021. jan. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:
15:ös. Minden gyerekkorban rögzül. Hogyha a gyerek sportol mondjuk és nyer versenyeket akkor felnottkorára onbizalma lesz meghogy elért valamit de gyerekkorában megtanulta azt hogy hogyan lehet csapatban lenni kialakitani baratsagot. Az en szuleim 18-20 eves koromig amig nem volt onallo keresetem sehova nem irattak be iskolan kivul sehova nem jartam. Ezert nem volt onbizalmam a lányok terén sem mert meg a tobbi fiu focizott addig en ahhoz is béna voltam ezáltal kitagdtak az osztályban nem barátkoztak velem. Igy tehat gyerekkorom ota elszigetelt voltam. Szulok engem pszichologushoz vittek 13 évesen ahelyett hogy valami olyan kozossegbe sport vagy akarmi ahol jol erzem magam társaságba. De nem volt ez és ez sajnos kihatott a felnőttkoromra.
2021. jan. 29. 23:11
 17/38 anonim ***** válasza:
36%

Én speciel már egy jó ideje nem sajnáltatom magam. Ettől még mindenkinek jobb lett volna, ha én nem születek meg. Ez muteromék részéről egy elég nagy fаszság volt.


Hogy hol lehet társaságot találni? Én pl. repülőmodellezek, megcsináltam a PPL-t (private pilot licence), cross country kerékpározok. Aztán ahogy kutakodsz ezekben a témákban úgy jutsz el szép lassan mindenféle körökbe. Mondjuk ezek tipikusan nem lányos hobby-k. A repülőclub, aminek a tagja vagyok pl. egyenest tele van idősebb faszikkal :). Én nyelvtanárhoz egyedül járok, de ott pl. választhatnád, hogy csoportosra jársz. Ott tuti lennének nők.

2021. jan. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%

Nézd meg, hogy csinálják a sikeres emberek és csináld utánuk. A legtöbb dologra ez áll.

Ha a túrák érdekelnek, keress valami túrás csoportot facebookon. Ha csajozni akarsz, akkor viszont nem árt az sem, ha jól nézel ki és jó a szöveged.

A sport meg... Kondizni a legkönnyebb. Megnézel pár videót a neten, veszel 2 súlyzót és csinálod.

2021. jan. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
71%
Szóval eddig otthon ültél, nem tettél semmit, vártad, hogy egy lány rádrúgja az ajtót? Vagy hogy kell ezt elképzelni? Én se jártam sportolni, táncolni, de iskolába igen ott lehet barátkozni, később a munkahelyen. Ha van az embernek kedvenc sorozata, hobbija, be lehet lépni ilyen csoportokba online és ott is lehet ismeretséget kialakítani. Létezik társkereső is, azt meg fel kell dolgozni, hogy sajnos ott sokan nem fognak vissza írni és nem ezen kell pörögni meg hisztizni. Nem, nem a szüleid a hibásak azért, mert ennyire sikertelen vagy ilyen téren. Gyárthatod persze a kifogásokat továbbra is, de azzal nem leszel előrébb.
2021. jan. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
79%
És ez így fog menni a 30as, 40 es, 50es éveidben is kérdező!
2021. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!