Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Lassan 29 leszek és sosem volt és kamaszkoromban sem. Mindig reménykedtem hogy lesz aztán így ment vegig a huszas éveim is és ezt nem bírom feldolgozni. A fiatalság elmegy de már a tizenéveseknek is volt vagy van ha nem is sokáig én pedig teljesen éretlen vagyok ilyen téren. Nincs kivel menni sehova akár egy jó túrára vagy beszélgetni vagy eseményeket élményeket szerezni együtt vagy akármi. Ha 30 leszek akkor mi lesz? Vagy várjam meg azt a kort de ha nen volt váltzozás azután sem lesz. És akkor szépen telnek az idők. Nincs ismertségi korom es a szuleimen kivul nem beszelgetek senkivel mivel nincs haver sem.

28/f


2021. jan. 29. 22:14
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
76%
Nem reménykedni kell, hanem cselekedni. Keress társaságot!
2021. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Hol lehet tarsasagot keresni? Minden zarva. Az utcan nem lehet. Munkam az itthoni evek ota. Szoval embereket se nagyon latok tobb eve. Persze megyek emnerek koze de vadidegent en le nem szolitok utcan.
2021. jan. 29. 22:18
 3/38 anonim ***** válasza:
58%

Te azt várod, hogy szádba repüljön a sült galamb?

Tenni kéne a dolgokért, nem pedig ölbe tett kézzel várni a jutalmadat a semmiért.

Menj közösségbe (edzőterem, futóklubb, munkahely) és próbálkozz.

Ha anyádékkal lógsz nem lesz barátnőd soha.

2021. jan. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
55%

42 vagyok de nekem se volt :). Nálam ez úgy alakult, hogy kb. 30-31 éves koromig szerettem volna. Hol jobban, hol kevésbé, de bántott a dolog. Párszor próbálkoztam élőben, interneten, de mindig leégettem csak magam. Jó, azt fontos megjegyezni, nekem mindig is csak a top nők tetszettek. Aztán 31 körül valami történt és nagyon jól el tudtam engedni a témát. Azóta teljesen más. Sokkal jobban élek így. Furcsa volt, mert nagyon hirtelen jött a változás így szignifikáns különbséget éreztem az életminőségemben. Akkoriban mintha a föld felett jártam volna kicsit. Azóta már elmúlt ez az érzés :).


Azért azt érdemes megjegyezni ronda nőm lehetett volna már 1-2, de az meg nekem nem kell...


Esetedben add le a szintet, olyan mélyre, amennyire csak kell és akkor majd lesz. Ha meg ez nem járja, akkor olvasd el az első bekezdésem még egyszer :).

2021. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
64%

Ha ennyire nem megy az élő ismerkedés, barátkozás, akkor lépj be facebookos ismerkedős csoportokba, tinder, badoo.

28 évesen legyen már elég eszed ezeket felfogni. Anyámasszony katonájaként nehéz dolgod van

2021. jan. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Edzoterem sincs most nyitva es egy ideig nem is lesz se klubbok. Edzoterwmbe szoktam amugy jarni de ott se lehet nagyon. Az a baj hogy anno nem irattak be a szuleim ilyen sportszovetsege egyesuletbe ezaltal nem tanultam meg baratkozni se sportolni. Uszni sem tudok. Sajnos a szuleim sok mindemben hibasak de visszacsinalni nem lehet.
2021. jan. 29. 22:21
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Ez is a szüleid hibája, hogy nem tudsz imerkedni 😂 még szerencse hogy a seggedet megtanították kitörölni, mert ki tudja mi lenne most...
2021. jan. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
63%

Őszinte leszek hozzád.


Soha nem fog változni semmi, ez így fog maradni életed végéig. Nem lesz senkid.

Csak vágyni fogsz arra, hogy legyen, csak gondolkodni fogsz azon, hogy mit kéne tenni, de nem fogsz tenni semmit.


Így fogsz meghalni egyedül.


Sajnálom.

2021. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Miert kinek a hibaja? Ismerkedni hol lehet ha nem egy sport szovetsegben mondjuk. Talan buliban reszegek kozott? Vagy neten ahol a legtobb lány vissza se ir? Vagy az utcán ahol nem lehet leszolitani vadidegnt es mindenki nyomkodja az okostelot mint valami zombik? Vagy hol lehet ismerkedni?
2021. jan. 29. 22:25
 10/38 anonim ***** válasza:
5%
#4-es vagyok. Azt elfelejtettem mondani, hogy haverjaim mind nagyon népszerűek az extrém szép nők körében és jut is nekik rohadásig. A kérdésre pedig, hogy hol lehet ismerkedni azt a választ adom, amit a haverjaim esetén látok. Bárhol. Csak nézz ki kurvа jól. Ha meg sajnos rondának születtél, akkor ott van a #4-ben a válasz :).
2021. jan. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!