Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőként milyen szöveggel írjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként milyen szöveggel írjak rá egy férfira? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nem társkereső oldalon, hanem Facebook. Tudom sokaknak ez már megbotránkoztató, de úgy érzem meg szeretném próbálni ,hogy megismerkedjek vele.

39 éves férfiról van szó.



2021. jan. 25. 16:06
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
54%

Miert lenne az? Ha egy no irna nekem, az egesz evem feldobna.


Vagy megirod oazinten :pl tetszel nekem stb


Vagy valamelyik keperol erdeklodsz. Nem kell gorcsolni

2021. jan. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
57%

Nem az.

Én is őrülnék ha egy nő írna nekem hogy bejövök neki.


Feldobná a kedvem

2021. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
59%
Nokent szinte mindegy a szoveg. Jelold be es ennyi.
2021. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
66%
Kommentáld uzenetben az egyik képét. Dicsérd meg, hogy milyen szép ez a kutyás képe, vagy milyen ugyes szép nagy halat fogott, vagy milyen gyonyoru helyen járt, stb stb. Ha a képéhez fuzol valami gondolatot nem annyira formális, hogy "szia ismerkedunk, szimmpi vagy" hanem burkoltabb. Ha bejosz neki, biztos elbeszélget majd veled.
2021. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nemtudom jó ötlet e egyből ezzel ràrontani, hogy tetszik.
2021. jan. 25. 16:21
 6/32 A kérdező kommentje:
4 Igen lehet ilyesmi jó ötlet.
2021. jan. 25. 16:22
 7/32 anonim ***** válasza:
63%

4. jaja


A nagy titok amugy ennyi: erdeklodj


En tapasztalom, hogyha ismerkedem, csak en erdeklodom, a masik felrol nem kapom vissza. Elegge lehuzza a kedvem.

2021. jan. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
17%
Uram atyám, felfogtad mit írt a 4es? A várost, a kutyát, a KÉPet dicséred, nem azt írod neki hogy sármos a pasi...
2021. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
41%

Én csak lájkoltam a kiszemelt képét.

Ő vette a lapot és írt messengeren.

2021. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyok az a facebookon ismerkedős, de valami olyasmivel indítanék, amivel valami közös témánk lehet.

Pl. láttam, hogy voltál Olaszországban. Én is tervezek odautazni, és szeretnék néhány infót begyűjteni. Te hol voltál és mit ajánlsz?

(Tudom, covid van, nincs utazás, ez csak egy példa.)

2021. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!