Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas srácként ha párkeresésko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas srácként ha párkereséskor a magas csajok jönnek be az ekkora szívás?

Figyelt kérdés

Nem dicsekvésből, de alacsony vagy átlag magas barátnőt (150-170 cm) mintha bármikor találhatnék viszonylag könnyen, mert sok ilyen lánynak tetszem. De úgy alakult, hogy nekem is nagyon tetszik egy nőn a magasság. Itt most a 175 cm és afelett, vagy pláne azon belül a 180 cm és afeletti csajokat értem. Viszont emiatt mintha eléggé meg lennék lőve, mert kevés a magas nő, ritkán ismerkedem eggyel és ott se biztos hogy alakul valami, mert a magasság csak egy dolog, lehet másban nem passzolunk mégsem. Az utóbbi 1 évben pl 2-3 magas csajjal tudtam ismerkedni és egyikkel sem lett semmi. Egyszerűen "túl kicsi a minta", ennyiből kisebb eséllyel találok valakit mint 50-ből lehetne. Kb 5 éve volt egy 180 cm magas barátnőm akivel egyébként is rengeteg másban passzoltunk, azóta kis túlzással a vele való emlékeimből élek. Nyilván van szexuális életem, vonzó vagyok, de ez így mégsem ér sokat nekem, hogyha nem tudok olyan társat találni amilyet szeretnék.


Én 195 cm vagyok. Más magas férfiak hogy találnak magas nőt (aki persze másban is megfelel nekik)? Vagy úgy egyáltalán bármilyen férfi akinek magas párja van? Mert az utcán látok magas lányokat átlagosabb magasságú pasival (akik egymagasak a csajjal) szóval tudom nem kell 2 méternek lenni ha az ember 180 centis nővel szeretne lenni.

27/F


2020. dec. 14. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a problémám, csak nőként. Magas vagyok, és sosem volt magas párom. Na jó, egyszer. Bárki, akinek tetszek, tuti alacsonyabb nálam. Nem értem..
2020. dec. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szintén ! Mindig alacsonyabbak nàlam vagy egymagasak....

180 cm vagyok 29n

2020. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 190 F vagyok és én se találok magas nőt csak pindúr pandúrokat
2020. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A magas lányok alapból ritkák. Tehát ha kifejezetten a magas jön be, akkor automatikusan kevesebb esélyed van párt találni, mintha mindegy lenne, vagy ha az átlagmagasságúak jönnének be. Meg gondolom, a magasból sem mindegy, hanem a majdhogynem modellalkatú, fiatal, karcsú, feszes testű, szép hosszú hajú, hibátlan bőrű, szimmetrikus arcú, hosszú lábú nők jönnek be (nem a ducik, a Tank Arankák, a rondácskák stb.), azokat meg mindig sokan ostromolják... ha nagyobb a konkurencia, kevesebb az esély.
2020. dec. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-2-3.

Akkor úgy látom nemtől függetlenül mindenkinek szívás, akinek a magasak tetszenek. Ebben lehet valami amit a 4-es mondott hogy azért, mert egyszerűen kevesen vannak a magasak.


4. Nyilván a csinosabbak jönnek be, de nem kell tökéletesnek, instaszépségnek lennie feltétlenül. Én viszonylag helyes srác vagyok, látom relatíve sok lánynak tetszem, ehhez mérten valóban viszonylag helyes lányt szeretnék, de nem kell modell arcú szépsége legyen. Nem kell karcsú legyen, lehet átlag alkatú is (túlsúly nélkül). 27 éves vagyok, szóval alapvetően a fiatal, a 20-25 éves korosztály érdekel valóban. A hosszú haj előny, de nem feltétel, mert volt már rövid hajú barátnőm. Az én bőröm sem hibátlan, néha szokott pattanásom lenni tejérzékenység miatt, szóval ezt is el tudom engedni.


Nyilván az összkép minél jobb, annál jobb, de a fentiekben egyszerre többnél is tudok engedni, hisz én sem vagyok tökéletes.

2020. dec. 16. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!