Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok olyan férfit, aki támogatja a szépészeti beavatkozásaim?

Figyelt kérdés

Ilyen testet akarok, az arcom szép,a testemmel vannak problémáim.


[link]



2020. nov. 25. 23:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez nem kamu: neked nincs annyi eszed, hogy nem hiszel el mindent, amint a picsagrammon látsz? Szerinted hány száz filter van ráhúzva egy-egy ilyen képre, hányszor mentek át rajta photoshoppal, hogy nagyobb legyen a mell, keskenyebb a csípő, ráadásul ez a 2 kép tipikusan attól jó, hogy jó a beállítás is, tehát hosszabbnak mutatja a lábát, mint amilyen. Élőben ő is csak egy önbizalomhiányos ember, ugyanúgy büdöset szarik, mint te. De ha neked ez megéri kurvának beállni, nem szóltam.
2020. nov. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos ehhez tenyleg edzened kell, mutettel nem fog menni. Nekem csak egy regi kutyaharapas hegeit tavolitottak el az arcomrol szeptemberben. 2 centi mindketto vagas, de hidd el az sem volt kellemes nagyon sokaig. Borzaszto fajdalmakkal jarnak a muteti gyogyulasok, raadasul fajni fog a hatad es hason se fogsz tudni aludni egy mellmutet utan. Nem az a lenyeg, hogy igy nezz ki mint a kepen, hanem hogy kihozd sporttal es etrenddel a legjobbat magadbol. A pasik nagy resze nem szereti ezeket a munoket. Megnezik mert jol nez ki, de nem veluk akarnak leelni egy eletet.
2020. nov. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
10%
Kismellű, ronda, éhenkórász nőknek nem jár ingyen manika. Jobb ha megtanulod elkerülendő a pofáraesést. A gazdag férfiak nem hülyék. Nem kell őket hülyének nézni. Kapnak szép, nagymellű nőket.
2020. nov. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
20%
Esetleg én de előtte mindenképpen bizonyítanod kell.
2020. nov. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
34%

Amúgy csak szerintem full átlagos ez a nő? Mármint valóban szép, de ő ilyennek született szerintem.

Fogyj le, ápold a bőröd, a seggedre tudsz gyúrni, ha a melleddel nem tudsz megbarátkozni akkor azt az egyet kell műtetni. Amúgy egy átlagos test.

2020. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
55%
Én megértelek kérdező, hogy szeretnél iylen instaszépség lenni és az itt lévő hozzászólások hogy csak cicit kell műteni, nem igaz, nem helytálló. Egyedül az, hogy a testmozgás nagyjából ingyen van, jó gyakorlatokkal lehet szép tested, na de már a minőségi táplálkozás, vitaminok, amitől szép fényeg hajad lesz, az nem olcsó, akármit is mondtok. A zöldségek, húsok, teljes kiőrlésű gabonafélék igenis drágák és ha nem akarjuk hogy unalmas legyen, egyéb fűszerek, magvak, kiegészítők is jól jönnek. A vitaminból sem biztos hogy az olcsóbb úgy szívódik fel mint egy nagy orvosi laborból jövő drágább, a krémekről már ne is bezséljünk. Aki csak balea meg egyéb dm és rossman cuccokat próbált, az még nem tudja micsoda külöbség van egy hatóanyagokkal teli 10-20 ezer ft-os krémben és nem csak egyfajta hatóanyagot kell hazsnálni. Egy bizonyos korban elég a hidratálás, de az nem előzi meg aráncokat. És egy bizonyos kor után már sajnos a krém se segít, kell egy kis feltöltés, szálbehúzás, minimális botox, szájfeltöltés. A szőrtelenség, az egyenletes tónusú barnaság szintén óriási pénzek hosszú távon, a jó és változatos ruhatárról már ne is beszéljünk. Igen, ezek a nők azért iylenek mert nagyon sok pénzt ölnek magukba plusz még jó fotó is kell. A férfiak meg persze azt hiszik, mindez nulla pénzből kivan, mert a nő "természetes szépségnek" született. Tulajdoinképpen ingyen élveznék a szép nőket, aztán meg ha megöregszik, mehet a levesbe, jöhet az ujabb szépség. Ha neked ez a vágyad, hogy szép legyél és keresni akarsz egy iylen férfit, akkor először magadba kell fektetned egy kezdő tőkét, mert valamivel fel kell ezehn férfiak figyelmét keltened. Szerelmet, megbecsülést ne nagyon várj és ne is számíts rájuk hosszú távon. Arra jók csak, hogy 1. finanszírozzák a további kezeléseket és fenntartsák a külső szépséged 2. leszedj túlük anyni pénzt, hogy saját karriert tudj indítani, mondjuk egy kis üzletet nyithass stb, amiből egyedül is megélsz. Ha már egy bizonyos szintre külsőleg és karrierben is feltornászod magad, akkor már válogathastz oylan pasik közül, akik nem csak szép nőt akarnak, de okosat, egzisztenciálisan rendben lévőt és ahol már az érzelmek is szóba kerülhetnek. De hát valahol el kell indulni, ugye az első milliót meg kell valahogy szerezni...
2020. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
0%

Most le leszek pontozva, de pont 22-es válaszolt pontosan a kérdésre:).

Amúgy szerintem is úgy van hogy ha nem csak a mellméreteddel van a baj ami okozhat kisebbségérzetet (nekem is szóltak be a hátam mögött gúnyosan) akkor felesleges az egész, mert ha mindent meg akarsz változtatni magadon akkor soha sem leszel elégedett magaddal, egy örök harc lesz az egész. Ha pl neked nincs keskeny derekad akkor ezt az alakot csak borda kivételével lehet elérni (van ilyen, gondolom egy vagyon) ami nagyon durva. El kellene felejteni ezeknek a modelleknek az idealizálását.

Akinek olyan sok pénze van hogy ilyen komoly beavatkozásokat fizessen az nem fog foglalkozni egy önbizalomhiányos nővel. És egyszerűen egy olyan nőt fog választani aki már eleve olyan amilyet ő akar. Nem fog éveket várni arra hogy te olyan legyél amilyet ő akar. Ha még így tetszel neki akkor meg nem akar majd megváltoztatni.

De látom nem lehet meggyőzni, tehát egyszerűbb ha profinak állsz.

2020. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Erősen gáz lehet az értékrendeddel, ha prostituáltnak állnál azért, hogy megműtesd magad, amitől amúgy sem lesz több önbizalmad. Nyugodtan olvass utána ennek a pszichológiájának.


Btw. nem tom te hol laksz, hogy egy ügyvéd 150k-t keres...

2020. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!