Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megoldás lehet??

Figyelt kérdés

mielőtt bárki is letámadna hogy így mártír meg úgy mártír.Nem,nem mártír. csak próbálok segítséget kérni vagy valami.

szóval mit tehetnék? egyszerűen belefáradtam ebbe a borzalmas magányba.

haverom nem sok van de őket inkább nem nyaggatnám ezekkel a problémákkal mert nekik is van saját gondjuk gondolom,. Sajnos nem volt még nagyon hosszú kapcsolatom csak pár hónaposak és nagyon hosszú ideje szeretnék már végre egy normális lányt találni aki elfogad olyannak amilyen vagyok.. nem kell hogy modell legyen nem kell hogy minden fiú megnézze ,nincsenek nagy igényeim. nem tudom miért nem jön össze sehol semmilyen formában. mondták már páran hogy helyes vagyok meg jóképű mégsem sikerül soha semmi.. néha inkább elbújok sírni ha rám jön ez miatt ha gáz ha nem. nagyon nagy lelki fájdalom ez nekem főleg úgy hogy én mindent megtennék a lányért meg azért hogy legyen végre.csak szeretni akarok semmi mást. próbáltam már a badoot a tindert a facebook társkeresőjét meg különböző platformokat és mind egy kalap sza.r mindig csak a molett lányok találnak meg meg az ország másik végén lévő lányok.vagy olyan aki nekem nem az esetem. ha véletlenül egy közelivel tudnék is beszélgetni mert

(matcheltünk- lájkoltuk egymást) válaszra nem sok méltat. abból párból akik a környéken vannak. hiába szeretnék próbálkozni náluk. pedig nem a sablonos dumákkal indítanám a beszélgetést. az utcán azt érzem észre sem vesznek. megőrülök ettől a szenvedéstől . tudom hogy nem csak én járok ebben a cipőben csak gondoltam megkérdezem/leírom. az öngyilkosság megoldás lehet? mert már nagyon sokszor megfordult a fejemben hogy ez a dolog már úgysem fog változni hiába is akarnám hiába is teszek tennék érte és ezért lennék képes rá. vagy keressek más megoldást?? már rég házas embernek kéne lennem meg családnak kialakulóban lenni. 25/F vagyok . szüleimmel élek. félrerakott pénzem nem nagyon van . azt érzem lassan elszalad az idő a fejem fölött és hogy soha nem lesz családom.. fájnak ezek a dolgok.



2020. nov. 23. 02:32
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Ez egyértelműen mártírkodás, az önsajnálat nem segít sosem.

Gondold át, mit javíthatnál a helyzeteden, pl. hogyan legyen félrerakott pénzed, hogyan hagyd el a családi fészket és oldd meg a problémáid, amik amúgy sem tesznek boldoggá.

25 évesen még előtted az élet, semmiről nem késtél le, szedd össze magad! Aztán hidd el, jönni fog az a bizonyos lány is! Próbálkozni kell, addig meg a saját életed is egyenesbe rakni. Aztán lehet, hogy amíg nem a csajozással, hanem magad fejlesztésével vagy elfoglalva, addig nem is görcsölsz rá erre, és betoppan az illető az életedbe.

2020. nov. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ideje lenne felkeresned a lelkisegélyt.


116-123

2020. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
11%
Hasonló helyzetben vagyok, csak 20 évvel idősebb. Az a titok, hogy nem kell ráfeszülni erre, és bedepizni sem. Bármikor, ismétlem BÁRMIKOR rád találhat a szerelem, nem kell kétségbeesni. Fejleszd magad, edz, tanulj, stb. És járj emberek közé, ismerkedj. Így sem egyszerű tudom, de a szobában ülve semmi nem fog változni. Kb 100 nőt meg kell ismerni, h tízzel megmaradjon a szimpátia, és ebből esetleg 1-2 lesz aki párként is szóba jöhet . De ne csak a nőkre koncentrálj, mert az új haveroknak lehet húga, nővére. Sok ismerőst kell összegyűjteni, hogy találkozz új nőkkel. Mondjuk a covid most ennek is odabszott, de majd csak rendeződik ez is.
2020. nov. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted melyik lány akar egy ilyen kétségbeesett emberrel lenni? Nyilván virít rólad, hogy mi van belül. Először tedd rendbe magad, utána kezj bele a párkeresésbe. Gyanítom, hogy a módszereiddel és a személyiségeddel is probléma van. Ha valaki a sikertelen párkeresés miatt akar öngyi lenni, az egyértelműen a felelősség totális hárítása. Azt hiszed, hogy téged szivat az élet, a lányok a szemetek stb. Pedig veled van a probléma, nézz magadba és keress megoldást a problémádra (pszichológus).

Bármilyen hihetetlen én tudok létezni egyedül is és pont ezért van párkapcsolatom.

Rinyálás helyett inkább tegyél végre valamit magadért. Oldd meg a háttérből nyomasztó problémáidat.

2020. nov. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy mártír. Olvass utána mit jelent, te nagyon más vagy.


Tudnod kell, hogy nem pozitív tulajdonság az, ha valaki nem akar megváltozni. Fogadjanak el úgy, ahogy vagy... ez nagyon kényelmes hozzáállás. Ha tudnád, hogy más emberek mi mindent megtesznek, hogy megváltozzanak, na de mindegy, ez a te utad.


"válaszra nem sok méltat" ennek az az oka, hogy nem írsz jó első üzentet. a "Helló, mizú?" meg a "Szia, hogy vagy?" kizáró ok. Ez mutatja, hogy 0 energiát tettél bele az ismerkedésbe.

Első lépésben olvassad el figyelmesen az adatlapját, a szöveges bemutatkozást. Utána a feltett képeket nézd át. Lehtőleg a leírásban, de ha ott nincs, akkor a képekben keressél valamit, ami veled közös pont. Pl.: látod, hogy az egyik képet Siófokon készült, kezdhetsz azzal, hogy "Szia, látom te is jártál Siófokon. Nyáron pont ott nyaraltam a hotel Azúrban, neked mi a véleményed a városról?"

Látod mit csináltam? Kapcsolódtam egy vele történt eseményhez és rögtön feltettem egy kifejtő kérdést. Ez mennyivel érdekesebb már, mint egy szimpla köszönés.

2020. nov. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!