Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha leszólítok egy szimpatikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszólítok egy szimpatikus személyt az utcán miről lehetne vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Az életben kell egy társ. Egy élettárs akivel összejöhetsz. De nem tudom hol lehetne ismerkedni.

Az utcán ha látok egy deszkás srácot mindig le akarnám szólítani csak nem tudok beszélgetni.

Az ismerkedős kérdések olyan nagyon nem szimpik nekem. Mert ezek után nincs miről dumálni. Nem vagyok vicces sem, ha kreatovkodok nem akarom h hülyére vegyen.


Vagy elég ha sokat várok vmire mert általában minhol korábban ott vagyok akkor nem tudok mit csinálni és talán ha más is vár vmit, vkit el lehetne beszélgetni,ha nyitott rá.


2020. okt. 27. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

A fluxuskondenzátor működési elvéről.

És egyébként tényleg. Minél nagyobb baromság annál jobb, mert jobban megjegyzi az ember az ilyeneket, mint a sablon, unalmas, semmitmondó beszélgetéseket.

De nyilván a szituáció is adja magát. Ha egy deszkáshoz mész oda, akkor elég egyértelmű, hogy a deszkázásról fogod kérdezni, segtséget kérsz ezzel kapcsolatban stb.

2020. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De ha kifut a deszkás téma akkor beüt a kínos csend.

Meg van a tényleg depil hülyeség. A hozzá nem értő hülyeség. Na attól tartok.

Am ezt el is felejtettem, h ezt tényleg jobban megjegyzi az ember.

2020. okt. 27. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem honnan jön ez a kifut a téma, kínos csend dolog. Ha érdekled úgyis rákérdez a kezdeti érdekes téma után az általános dolgokra, mert bármennyire is unalmas, fontos. Pl hogy mit dolgozol/tanulsz, és ha arra nem annyit válaszolsz, hogy pl. "recepciós vagyok", hanem azt, hogy "recepciós vagyok 2 éve egy belvárosi hotelban. Alapvetően nagyon szeretem, csak most hogy megcsappant a forgalmunk, picit unatkozom, ezért is keresek most valami jó hobbit. Te mivel foglalkozol?" És akkor tud válaszolni azokra, amiket te mondtál, mert egy csomó kapaszkodót adtál, és tud a kérdésre is válaszolni. Egy ismerkedés legelején, ha mindkét fél akarja a dolgot, nem tud kínos csend lenni, szerintem. Később meg már nem kínos a csend, hanem megnyugtató.
2020. okt. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az utcán való ismerkedés a csajozás magasiskolája, aminek a lényege nem is az, hogy miről beszélsz, hanem az, hogy miként viselkedsz.


Én volt, amikor csak annyit mondtam a hidegben mellettem álló csajnak, hogy "túl rövid ez a szoknya, nem fázol ilyen hidegben?" Ennek az lett az eredménye, hogy a csaj elkezdett nekem magyarázkodni, hogy ő nem szokott ilyeneket hordani, csak most megy valahová, meg hogy milyen aranyos vagyok, hogy ezt megkérdeztem... És mindez egyetlen rövid félig-meddig provokatív odamondásból.


Ha látják rajtad, hogy félénk vagy, akkor mondhatsz bármit. Ha jó a szöveg, akkor is vissza fognak utasítani, kinevetnek, úgy tesznek, mintha meg sem hallanák amit mondasz. Ha beszélsz valamit, de látják rajtad, hogy magabiztos vagy, akkor meg elfogadják a közeledésed.


Ezt a műfajt egyébként nem lehet szenvedés nélkül megtanulni, szóval ha azt akarod elérni, hogy csajokat akarsz felszedni az utcáról, akkor készülj fel, hogy előbb feltehetően sok visszautasítást fogsz kapni. De minél többet csinálod, annál jobban ráérzel az ízére. Meg aztán, lehet szerencséd is lesz, és már az elején felszedsz valamit.


És jegyezd meg: nem leszólítjuk, hanem megszólítjuk a nőket.

2020. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagy? Leszólítanál srácokat?

Ne légy már olyan prosztó, mint ők, NŐ VAGY.

2020. nov. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lány vagyok, 17 éves és még fiúzni sem akarok. Csak barátkozni.

De a 4-es válaszoló láébresztett h akkor inkàbb nem kéne😄

2020. nov. 1. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!