Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem nagyon megy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nagyon megy nekem ez az élőben leszólításos ismerkedés dolog?

Figyelt kérdés
Pedig mindig azt mondom,mi veszteni valóm van lehet többet nem találkozunk vagy ha találkozunk is mi lesz akkor,nem tudom ezt tudatosítani magamban.

2020. szept. 18. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talan nem. Vagy tul az exeden??
2020. szept. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, de a legtöbb pasinak nem megy szerintem. Bénák, pedig szerintem sokkal több lenne a befutás, mert sokan vevők lennének rá.
2020. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1/


Azon már évek óta túl vagyok,7 éve nincs barátnőm.

2020. szept. 18. 23:51
 4/12 A kérdező kommentje:

2/


Kicsit elveszik az embernek az önbizalmát,mert volt már mikor próbáltam de vagy nemet kaptam vagy a sok téves jel után hát én nem ismerkedem így szöveget pl.Jó van olyan ismerősöm aki sunáig bemagyarázza magát egy nap leszólít akár 20 csajt is.

2020. szept. 18. 23:52
 5/12 A kérdező kommentje:

2/


Amúgy az is jó kérdés mire lennének vevők a nők,tudom régen így ismerkedtek mikor nem volt még net de az valahogy más volt mint a mai világban.

2020. szept. 18. 23:54
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem jó... mármint rossz szituáció nincsen ismerkedésre. De nekem sem mennek az ilyen PUA reklámban szereplő helyek. Nekem kell az, hogy legyen valami erősebb közös téma. Tehát hogy mindig egyszerre járunk úszni, vagy egy tanfolyamra járunk, vagy egy ismerősöm által kerül képbe, vagy valami... ezek adnak egy alap bizalmat, és gördilékenyebb az ismerkedés, mint egy ismeretlen random emberrel random helyen. Introvertált léleknek kell inkább ez a bizalom, így nekem is.
2020. szept. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a Pua egy erőltetett f..ág,már !

Mindenki fel van tunningolva,és rárontasz valakire,aki az utadba kerül,azzal a céllal,hofy ha törik,ha szakad most te felszeded ezr a nőt.Marhaság.Az ilyen nyomulás visszataszító.Kivülről nagyon mű,és erőltetett.Nem beszélve arról,hogy ha közben nem is jön be a személyisége,akkor egy kalap xart ért az egész.

Én ettől inkább mérsékeltebb stílusban kezdeményeznék.

Ne akarj mindjárt egy konkrét nőt megszerezni.Egyáltalán ne is legyen olyan gondolatod,hogy most ezt ,vagy azt a nőt meg kell kapni mindenáron.

Inkább probálj meg úgy közelíteni,mintha csak beszélgetni akarnál.Spontán.Sokszor lesz is alkalmad,mert az emberek szeretnek dumálni.És jol is fogod érezni magad,ha nincs rajtad kényszer.Ez pedig a másik is érzékeli.Ebből lehet valami,ha akarod,vagy ha a másik is akarja.


F

2020. szept. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert nincs elég önismereted
2020. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb nőt leveri a víz, ha egy idegen hapsi leszólítja.
2020. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7/


Nekem van egy ilyen csajozás oktatós puás ismerősöm több igent kap mint nemet és pedig csak random megy oda csajokhoz vagy idősebb nőkhöz is akár.

2020. szept. 20. 01:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!