Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Az alábbiak közül melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Az alábbiak közül melyik informatikus férfivel járnátok a legszívesebben?

Figyelt kérdés

2020. szept. 18. 20:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%
Tesztelőnek se könnyű lenni, és egyáltalán nem legalja. Megmutatnám mikbe kell belelátni, és miket kell csinálni, max. 1 nap után futnál :D
2020. szept. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt sem tudom, a ferjem melyik:)
2020. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
54%
A párom back-end fejlesztő, de ezt is csak pár hét járás után tudtam meg, mivel nem a foglalkozása alapján választottam, meg egyébként is, az elején csak annyit mondott, hogy informatikus, addig annyira részletesen nem voltam benne az ilyen dolgokban. Mondjuk vannak azért bizonyos előnyei ezeknek a szakmáknak, amikkel a nők is tisztában vannak, és ez szerintem ezek közül mindegyikre igaz, nem hiszem, hogy nagy különbségek lennének köztük e tekintetben. Meg hát ezeken kívül még millió egyéb dolog is meghatározza, hogy valaki összejön-e valakivel, vagy sem. Az is egy pozitívum, ha azzal foglalkozik valaki, ami érdekli és szereti csinálni, teljesen mindegy, hogy mi az, szóval ne más kedvéért válassz vagy ne válassz valamit, akkor sem, ha kapcsolatban vagy.
2020. szept. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

"

Azért kellett kiemelni, mert ezek közül a képzések közül választhatok és tudni akarom, hogy mi kell a nőknek."


Na b+! Inkább tanulj valami mást.

2020. szept. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy tanfolyamtól nem leszel informatikus.
2020. szept. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a különbség ezek között, de mindegy is nekem. Az informatikusok bejönnek nekem, akikkel eddig találkoztam, mind helyesek és jófejek voltak.
2020. szept. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
50%
Anyukám tesztelő
2020. szept. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
BME VIK mérnökinfó. <3
2020. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy odamenj csak a csajozás miatt.
2020. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hekker ^^
2020. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!