Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak ! Miert csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Miert csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Nem értem. Mindegyik pasi ezt csinálja? Miért jó ez?

Mondjuk beszélgettek valakivel aztán csak szó nélkül eltűntök. Miért nem tudjátok megírni,hogy bocs te hülye találtam jobbat? Ennyi gerinc nincs valakibe?? Még a


2020. aug. 26. 18:16
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Ha nem olvasta el, akkor elfoglalt.


Ahogy írtam, nálam elolvassa, nincs reakció. Vagy bunkó, vagy elfoglalt, vagy koptat.

2020. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
De amúgy a hisztit is be kellene fejezni, tudjuk, hogy léteznek parasztok, de ez van. Vannak az életben nagyobb tragédiák is.
2020. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Szimplán gerinctelen aljadék.

Nem igaz hogy nem lehet egy üzenetet elolvasni?! Érdekes eddig rögtön elolvasta és válaszolt is. Szánalmas

2020. aug. 27. 13:46
 24/30 anonim ***** válasza:

te tényleg idegbeteg vagy. Ha elolvasná az üzeneted és úgy nem reagálna, megértenélek, de ez így hiszti.


Amúgymeg csajként nem hiszem, hogy ne lenne lehetőséged más pasit választanod.... férfiaknak nehezebb.

2020. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Idegbeteg az anyád. Amúgy rohadtul nem érdekel . Csak az zavar hogy nincs benne annyi gerinc hogy megírja mi baja
2020. aug. 27. 13:56
 26/30 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez jutott eszembe mint utolsónak. Lehet, hogy a stílusodból már leszűrik, hogy ilyen vagy de nem szeretnének veszekedni veled.
2020. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést feltettétek már egy párszor... Mindig a nő volt az, aki nem írt vissza egy beszélgetés közepén többet. Ok? Szerintem ők maguk sem tudják, hogy miért.
2020. aug. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Csak itt beszélek így. Kiadtam a dühöm. De jellemtelen embereknek úgysem magyarázkodom úgysem hiszitek el... ennyi lezártam a témát. Ja és élőbe nem is beszéltünk csak interneten. Azt se tudta milyen vagyok emberileg
2020. aug. 27. 15:59
 29/30 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is
2020. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ghosting. Van ilyen.
2020. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!