Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire probléma hogy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire probléma hogy 23 éves fiú létemre ezek még nem történtek meg velem?

Figyelt kérdés
Itt vagyok 23 éves és még soha nem ölelt meg lányt vagy adott volna puszit. Csókom se volt még soha. A környezetembe mindenki házasodik meg összeköltözik nekem meg még ilyen kis dolgok se voltak.

2020. aug. 21. 23:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok elkésve akkor pár ember elmondaná,hogy ők hány évesen esetek túl ezeken?
2020. aug. 25. 19:59
 12/21 anonim ***** válasza:

Ez a szemtelen dolog túlzás. Inkább a kis bal*aszokhoz képest.

Kezdj el ismerkedni, formálisan is lehet nyugodtan. Próbáld meg jól érezni magad vele/kényelmesen, persze csak ésszerű, emberi keretek között. Neked kell vezetni, szóval, ismerkedés, találkozás, közös program, film/főzőcske -> 👉🏻👌🏻. A részleteknek nézz utána. 25/f

2020. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem nem probléma

Még van időd, a haverom is így volt és most boldog házasságban él

2020. aug. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon nagy probléma, orvosi ! És ezt te is érzed...

Van még egy kicsi időd, kérj pszihologus segitséget és talán megmentheted az életedet és nem jársz úgy mint én.


Ne félj segitséget kérni!

2020. aug. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
En 26 eves vagyok. Ha azt vesszuk, nekem mar "megvolt minden", megse tudok egy lanyhoz kozeledni. Csomoszor ott elhasal a dolog, hogy szia, mizu, hogy vagy. Most kifejezetten bukikra gondolok. Nem tudom ezen hogy tudok tullepni. Egyszeruen rettegek közelíteni egy lanyhoz. Buliban is, inkabb kidobok par ezret a pultnál valami felesre meg kevertre csak hogy teljen az idő. Nem ertem, masoknak hogy megy ilyen egyszeruen. Kulsore sokak szerint rendben vagyok, de ha lenne alkalom, mindig elrontom.
2020. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem 30+ évesen: Nem ölelt senki, csak én őt (tehát ölelést nem kezdeményezett nő). Puszit baráti köszönésekkor kaptam, életemben egyszer csókolóztam sok évvel ezelőtt. Ez sem "sokkal jobb" helyzet. Neked még bőven van időd.
2020. aug. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha itt maradsz a gép előtt, akkor nem is lesz semmi, soha!
2020. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
73%

Csinald lazan, kezeld emberkent, de erezze nonek magat.

Legyel erdekes.

Nem konnyu.


"Nalunk a leglazabb a legkemenyebb" - Süti/Garage Production

2020. aug. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Menj ismerkedni, barátokkal menj el sörözni, stb. Annyi kell, hogy adj a külsődre, legyél nyitott, laza.

Amit, írtál, az nem a világ vége, van még sok időd, hogy tapasztalatott, feleséget szerezz. Csak, merj ismerkedni és nyitni az új dolgok iránt.

2020. aug. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Barátaim egyáltalán nincsenek,sörözni nem szoktam menni mivel nem iszom.Nyitott meg laza sajna sose tudok lenni.Helyette inkább mindig feszült meg ideges vagyok.Házasodni meg soha nem akarok azért.
2020. aug. 30. 07:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!