Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mit szólnátok hozzá, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit szólnátok hozzá, ha kiderülne, hogy az új pasitok informatika PhD-vel rendelkezik, és brutto 1,8 millió forintot keres?

Figyelt kérdés

Kevésnek éreznétek magatokat hozzá? Arra ösztönözne, hogy ti is tovabb tanuljatok?


Vagy nem váltana ki belőletek semmit?


2020. aug. 16. 08:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mivel van már pár diplomám, nem érezném magam kevesebbnek, de az én életem nem a pénz körül forog. Lehet neki lenne ciki, hogy milyen keveset keresek. Mindenesetre nehéz elképzelni, hogy ilyen típusú emberrel érdeklődjünk egymás iránt, nem tudom, mit szólnék ha velem ismerkedne egy ilyen ember.
2020. aug. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy diplomám van, de 5 nyelven beszélek magas szinten és tanulom a hatodikat, nem érezném magam kevésnek, de lehet, hogy nem sok közös témánk lenne.
2020. aug. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Örülnék neki. Nem érezném magam kevésnek, ha már engem választott párnak, akkor nyilván nem vagyok kevés neki. Hiába, hogy se PhD-m, se nagy fizetésem (bár diplomám és nyelvvizsgáim vannak nekem is)
2020. aug. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Már kerestem ennyit, és még diplomám sem volt(igaz, nem most volt)-még valami?:D


Ember, takarítsd ki magad, és kezd nulláról az építkezésedet-és utána ismerkedj.

2020. aug. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az határozza meg, hogy hogyan érzi melletted a másik magát, hogy Te mit éreztetsz..

ha azt érezteted, hogy keveset keres vagy nem elég tanult, az nem biztos, hogy motiválni fogja a másikat. Nem tizenéves rajongásról beszélünk, amikor teljesen meg akarunk felelni a másiknak és elfelejtjük azt is, akik vagyunk. (Persze erre is látni a felnőttek között is példát, de ne ez legyen az alap.)

2020. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy nekem orvosi diplomám van és rezidensként nettó 190ezret keresek. Szép az élet, de néha igazságtalan.
2020. aug. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

Örülnék neki. Szeretek felnézni egy férfire, és a férfiak szeretik, ha tisztelik, elismerik őket. És aki sokat keres, gondolom, életrevalóbb, de csak ezért nem szeretek bele, hisz lehet egy bunkó is. De ha már szeretem, akkor pozitívum persze egy könnyebb élet. Még a várható élettartam is nagyobb :D

Akkor érezném magam kevesebbnek, ha ezt érezteti, lenéz, ez esetben negatívum is lehet. Tovább tanulni már nem vágyom, nekem is van két diplomám (bibibí:)), és nem keresek rosszul, de sosem fogok ennyit. Nem jó, ha egy párkapcsolatban verseny van meg az egyik komplexusos a másik miatt. Egyébként én ezt fordítva éltem meg, hogy hiába szerettem úgy is, és támogattam bármiben, önmagát kevésnek tartotta hozzám az exem, szóval tapasztalat.

2020. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem minden nő örülne ennek, de ugye 10 ből 9 esetben azonnal megszólná a környezetük, hogy csak a pénzéért van vele. Ami igaz is, mert ez ilyen érdekkapcs, egy idő után minden nőt zavarna, hogy a párja 3-4 szer annyit keres, mint ők. PErsze ha pénzéhes ribizli, akkor a határ a csilalgos ég.
2020. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

#8 engem nem zavar, hogy a férjem 4x annyit keres, mint én, pedig nem vagyok aranyásó. Örülök neki, hogy a szakmájában elismerik és megbecsülik a munkáját anyagilag is, na meg nyilván nem bánom, hogy nincsenek megélhetési gondjaink, de ránk pl senki nem mondaná, hogy csak a pénzéért vagyok vele, mert szerencsére az ilyen vádakat nem csak az anyagiak alapján vágják az ember fejéhez (amúgy kb annyit keres, mint a kérdező programozóként- csak PhD nélkül-, én akárhány diplomát összegyűjtenék se tudnék ugyanannyit keresni mint ők, nincs affinitásom az ilyesmihez).

#3 voltam

2020. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

hogy a férjem 4x annyit keres, mint én, pedig nem vagyok aranyásó.


De bizony az vagy, mégpedig elég módon sajnos. Nekem nőként kisülne a szemem ha a férjem ennyivel többet keresne, tuti komplexusom lenne.

2020. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!