Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki jár hasonló cipőben? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki jár hasonló cipőben? Miért nehéz manapság ismerkedni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, elsősorban a 20-30 év közötti korosztály véleménye érdekelne.25 éves nő vagyok egyedül élek, van főallasom. 2 éve vagyok egyedül, előtte volt egy 7 éves kapcsolatom. Próbáltam már internetes tarskeresőkön, szórakozóhelyeken ismerkedni de nem jött össze úgy komolyabban senkivel vagy hamar véget ért a kapcsolat. Nektek mi a tapasztalatotok? Hol érdemes ismerkedni?

2020. aug. 10. 20:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

9.-re, a kérdezőnek.


Mert te családot akarsz? Máris?

2020. aug. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
96%

A 2. válaszoló egy elkeseredett troll, ne rá hallgass.


Egyébként az a baj, hogy szerencse kérdése is, hogy két összepasszoló ember ismerkedjen meg. Ne erőltesd a szerelmet, csak légy nyitott.

2020. aug. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

38 éves férfi vagyok, egyedülálló, dolgozom. Mo.-n nagyon nagy problémák vannak társadalmi szinten, erre még jött ez a vírushelyzet, ami mégjobban szétszakítja az embereket.

Hol érdemes keresni?

Képzéseken, konferenciákon, sportolás közben, rendezvényeken, esetleg könyvtárban, bizonyos mértékben neten keresztül (bár az ingyenes helyek olyanok is...). Néha utazás közben is érdemes elkezdeni csacsogni valakivel.

Vagy itt?

2020. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
57%
2es te olyan sötét vagy mint az éjszaka....
2020. aug. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért messze nem elég feltétel, hogy az illető ne legyen drogos vagy alkoholista. Vagy ha a környékeden ez igenis meghatározó szórótényező, akkor légyszíves menekülj onnan minél hamarabb.
2020. aug. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

11-es

Nem azt mondtam hogy családot akarok azonnal rögtön, hanem az a kérdés hogy miért nehéz ismerkedni? Erdekel mások tapasztalata,véleménye. Egyébként nem keresem és erőltetem a szerelmet mielőtt félre értené bárki is, vannak barátaim csinálunk sok közös programot de persze ez nem helyettesíti azt ha van aki megolel.

2020. aug. 10. 22:33
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen nem jó ötlet ismerkedni. Internet meg..., akinek nem megy hagyományosan, annak interneten még nehezebb dolga van. Előbb utóbb abból is személyes találkozó lesz. Nekem ez nagyon kényelmetlen, és kellemetlen érzés, hogy ott áll a randipartner: " itt vagyok! Eljöttem! Ismerj meg, vegyél le a lábamról, szedjél fel!" Ez miatt jobban szeretek személyesen, hagyományos módon ismerkedni, mert még a szia előtt észreveszem azt, hogy érdeklem őt vagy nem.

Az ismerkedés spontán alakul ki. Soha nem lehet tudni kivel, hol, és mikor következik be. Volt, hogy buszmegállóban, munkahelyen, ismerősök által, baráti tárasaságban sikerült ismerkedni. Ahol a leggyakrabban megfordulsz ott fogod megtalálni. Ezért nem jó a 4 fal között élni a hétköznapokat. Ki kell mozdulni otthonról. Itt a nyár, szép idő van. Ez a legjobb alkalom. Télen mindenki bekuckózik, nehezebb társat találni.

2020. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
6-os, gondolom az édesanyád is pont ilyen lehet, róla veszel biztos példát.
2020. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
52%
2 éve nem is szexeltél?
2020. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%

25 év körüli, egyedülálló nő kb főnyeremény, ha így nem találsz senkit akkor veled van valami baj.


Egyébként ott a tinder, ha igazán próbálkoznál és nem csak a sültgalambot várnád akkor pár héten belül lenne valakid.

2020. aug. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!