Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adják le egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják le egyes férfiak ennyire az igényeiket?

Figyelt kérdés

Haverom mindig a vékony nőket szerette, ha egy plusz kg volt rajta olyan 65 kg volt de tök formás volt a teste akkor is azt mondta rá hogy disznó.

Most osszejött egy legalább 100 kilós nővel.. és nem igaz hogy szereti, mert mikor találkoztam velük látványosan nézte a vékony csinos nőket, a nő próbálta csókolni de a férfi próbálta kikerülni a csókot.

Én biztos csak olyan nővel jönnék össze akihez teljesen vonzódik, ezzel legalább nem verem át a nőt.... szóval én is egyedül vagyok 8 éve még szex sem volt, de inkább magamnak csinálom minthogy átverjek egy nőt és ezzel magamat is átverjem..


2020. júl. 21. 06:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vitatom, amit állítotok, de egy másik nézőpontot is bevetnék: van, hogy a csávó nem tudja, valójában mi jön be neki (vagy tudja, de nem azt kommunikálja).


Van egy haverom, aki mindig a gigantikus mellekről beszélt, de minden barátnője, - vagy akár plátói szerelme - magas volt és piszkafa vékony, zéró mellekkel. Nem hiszem, hogy ennyiszer kötött kompromisszumot, csak volt egy ideálja, amit kirakatban szeretett nézni, meg volt egy, amire beindult.


Egy másik cimborám pl egy igazán kellemetlenül kinéző lánnyal házasodott össze (fogalmatok sincs mennyire visszafogottan írtam le a valóságot :/), ami a kisebbik baj, de mellé a csaj valami rémesen idegesítő is, időnként egyenesen elviselhetetlen.


Aggódtam én is a srácért, mi van vele, hogy ilyen kapcsolatban kínozza magát, egyszer részegen rá is kérdeztem, minden oké e. A válasza megdöbbentett: azt mondta, soha nem ilyen lányt képzelt magának, egy csomószor el is távolodott a csajtól, de egszerűen akármikor összefutottak valahol, mindig szex lett a vége. Egyszerűen annyira működött a kémia, hogy végül megértette, hogy nem a szomszédnak kell a feleséget választani. Azóta családosak.


Szóval biztosan van olyan is, aki "leadja a lécet", de szerintem csomószor az ember egyszerűen nincs teljesen összhangban a saját igényeivel, és ez furcsának tűnhet kívülről.

2020. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%
7-es jól beszél. Fiatalon a nő felül a fkörhintára, 35 körül meg leesik, mert a kutyának sem kell majd akiket ő emberszámba vesz. Azt elkezd okolni mindenkit. Nincs ezzel semmi baj, a férgese úgy sem jó másra, csak üríteni. Az igényeiket meg nagyívben le kell sz.ni.
2020. júl. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha te nem veszel emberszámba másokat, téged miért kellene?
2020. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
13-as, elhiheted, abszolút nem érdekel egy embertelen emberszabású ösztönlény véleménye. Mutogass, okolj, vádolj akit akarsz, egy szöcske véleményét többre értékelem mint a tiéd bármi is az igényed, gondolatod. Természetesen az emberek véleményét meghallgatom, de embernek csak felelősségteljes, érett gondolkodásúakat értek. Az újjalmutogatós fsztalanok nem emberek számomra.
2020. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most ezzel próbálod magadat kiemelni a "galád férfiak" közül, próbálva vonzóbb választásnak mutatni önmagadat egy-két potyaprivátot remélve?
2020. júl. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy ki, kivel van, legtöbbször attól függ, hogy mi sikerül. Azért a valami jobb, mint a semmi. Szerintem a legtöbben nem olyan autóval járunk, amilyennel nagyon szeretnénk, hanem olyannal, amit megtudunk fizetni. Akinek nem jut minden újjára nő, az örülhet ha valaki hajlandó járni vele, szexelni, ilyesmi. Különben meg hy semmiképp ne adja le, maradhat egyedül. Jól kib4szott mindenkivel😄
2020. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De egy autó nem ugyanaz, mint egy nő!
2020. júl. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem hát, rosszabb. Az autó az nem hagy szrban ha odafigyelsz rá...
2020. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!