Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adják le egyes férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adják le egyes férfiak ennyire az igényeiket?

Figyelt kérdés

Haverom mindig a vékony nőket szerette, ha egy plusz kg volt rajta olyan 65 kg volt de tök formás volt a teste akkor is azt mondta rá hogy disznó.

Most osszejött egy legalább 100 kilós nővel.. és nem igaz hogy szereti, mert mikor találkoztam velük látványosan nézte a vékony csinos nőket, a nő próbálta csókolni de a férfi próbálta kikerülni a csókot.

Én biztos csak olyan nővel jönnék össze akihez teljesen vonzódik, ezzel legalább nem verem át a nőt.... szóval én is egyedül vagyok 8 éve még szex sem volt, de inkább magamnak csinálom minthogy átverjek egy nőt és ezzel magamat is átverjem..


2020. júl. 21. 06:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Kétségbeesettség.
2020. júl. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%

Egy kétségbe esett féreg..kb enyi!

N28

2020. júl. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
és amúgy sok ilyen férfi van?
2020. júl. 21. 07:30
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Sok.
2020. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%
Igen, sok. Legtöbbször aki igazán tetszik, az levegőnek néz és elérhetetlen. De nyugi, a nőknek sem mindig az az álom pasik a aki el vannak éppen.
2020. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Gyakori felállás az ilyen. A férfinak csak szexre kell a neki egyébként egyáltalán nem tetsző nő, ugyanis a neki tetsző nők körében tartósan sikertelenül próbálkozik. Eközben az illető nő reménykedik, hogy majd belészeret, hogy majd elcsavarja a fejét. Ezek a "kapcsolatok" általában addig szoktak tartani, amíg a nő fel nem adja a küzdelmet, hiszen amint rájön, hogy hiába próbálkozik, annyira megalázó lesz neki a helyzet, hogy otthagyja.
2020. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
20%
Mivel a nők hipergámok, a férfiaknak csak a saját szintjük alatti nőknél van esélyük. Így aztán egy férfi vagy megalkuszik, vagy egyedül marad, a hiper-szuper-extra jóképű férfiakat leszámítva.
2020. júl. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Mert nekik mindegy, csak legyen kivel dugni. A nőknek meg mindig csalódniuk kell.
2020. júl. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%
A 7-esnél a pont. A nőknek mindig az elérhető legjobb kell. Olyankor semmi nem számít.
2020. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nekem is a vékonyak tetszenek, én nem tudnám lejjebb adni és egy husival összejönni, akkor inkább egyedül.

Még azt, hogy jaj, mennyire szeretem, el lehet játszani, de azt, hogy nem áll fel rá, nem tudsz vele mit csinálni és ott biztos kibukna nálam, hogy nincs meg a vonzalom.

2020. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!