Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden kicsit gazdagabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden kicsit gazdagabb nőnek egyből iPhone-ja van?

Figyelt kérdés

Életben is ezt látom meg az instagramon is az iPhone 11 Pro minden picit gazdagabb csaj kezében bevillan.


Ezzel masztiztok vagy mi? :O


Ott van a Google Pixel 4 XL, OnePlus 8 Pro, meg Samsung Galaxy S20+ ezek mind komolyabb készülékek...



Mi van veletek??? Nektek tényleg csak az számít legdrágább legyen és ettől megy fel az egótok?? Autók úgyszintén: lassan egy traktort tehenes 40 éves paraszttal többnek tartotok, mint egy Subaru Impreza WRX STI-t, azért mert a paraszt traktora drágább :O :O



2020. júl. 19. 09:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
91%

Ja, tehát csak a nők zavarnak.


Hát egyszer a pláza liftjében mesélte az egyik csóró pizzafutársrác a másiknak, hogy mindjárt összegyűlik a lé, és megveszi az akkor legújabb iPhone-t. Kicsit volt csak szánalmas.

2020. júl. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
54%

Utolsó!

Biztosan nem vettem volna meg,nem azért ,mert futár vagyok,hanem azért,mert nem vagyok divatmajom.De ennek is van előzménye itt nálunk Ungárisztánban.Mert itt egy rakás ember az értékeiben eltorzult.

Na látod,az ilyenek,mint te,ezek miatt vesznek ilyen felszines dolgokat.A "csóró" pizzafutár ugye!

Mert aki nem jó helyen született,huszonévesen,és van pofája elmenni dolgozni is,és nem mindjárt igazgató a basziszájba holdingnél,az olyan lesajnálnivalóan csóró.

Ugye,egy olyan kis senki,aki pizzákat hord!

2020. júl. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a bajom, hogy senki, mert nem az. Az a bajom, hogy utána hozzám jön, hogy adjak neki kajára pénzt - megtörtént eset -, mert ő most telefonra gyűjt.


Engem nem érdekel, hogy kinek van iPhone-ja, nekem sincs, pedig lehetne. Az zavar, amikor nekem nyávognak, hogy nincs albira pénz, de legújabb iPhone meg a kiegészítői mindig ott figyelnek a zsebben.


Az anyagi helyzetéről nem tehet, a prioritásairól viszont igen.

2020. júl. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
92%
Hozzáteszem, ezért nem értem a kérdezőt, ha valakinek van rá pénze, az vegye meg, ki nem szarja le? De ha valaki sír, hogy miről kell lemondania a telefonért, na az már gáz.
2020. júl. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
94%

Aki a telefonomat nézi,az xarja össze magát!

Nem érdekel sem a telefonja,sem semmi gönc ,amit magára akasztott.

Az érdekel-ne,hogy milyen ember.

2020. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
94%
Én nem nézem az elvárásokat, kinéztem magamnak egy Xiaomi telefont, ha másnak nem tetszik, hogy nem iPhone-omnak, az se nagyon érdekel. Take it or leave it.
2020. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
90%

Iphoneosok egymásközt ingyen küldenek üzenetet, ritka megbízható készülék, nekem bejön a kezelése jobban, mint az androidosnak, de ami miatt tartják, hogy elmenti minden adatod magától a felhőbe, ha új készüléket veszel, csak bejelentkezel és egyből olyan, mintha mindig az lett volna a telefonod, illetve van rá kereslet, veszel egy újat, eladod, ha kijön a következő, és kb 50 eztet buksz csak rajta, ennyibe kerül félévig a legújabb iphonet használni. Simán találsz olyat, aki megveszi.


Én ezek miatt választottam, de mint kiderült, ragaszkodó típus vagyok, ha megvan az ideális(iphonex) nem eresztem.


Szeretem a méretét, semmi baja, nehezen törik, már párszor ejtettem vízbe, öntöttem le és hibátlan! Szóval én odavagyok meg vissza, pedig naponta vagy 10 órát használom. Az andoridjaim kb egy évet bírtak csak, utána szaggatott, akadozott, recsegett, pixelhibás lett..

2020. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
69%
Xiaomi mi 9 pro. Az a tuti
2020. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg mindenki elofizetesre veszi az ifon 10 prot 2 evre. Nem nagy kunszt.
2020. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!