Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért minden kicsit gazdagabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért minden kicsit gazdagabb nőnek egyből iPhone-ja van?

Figyelt kérdés

Életben is ezt látom meg az instagramon is az iPhone 11 Pro minden picit gazdagabb csaj kezében bevillan.


Ezzel masztiztok vagy mi? :O


Ott van a Google Pixel 4 XL, OnePlus 8 Pro, meg Samsung Galaxy S20+ ezek mind komolyabb készülékek...



Mi van veletek??? Nektek tényleg csak az számít legdrágább legyen és ettől megy fel az egótok?? Autók úgyszintén: lassan egy traktort tehenes 40 éves paraszttal többnek tartotok, mint egy Subaru Impreza WRX STI-t, azért mert a paraszt traktora drágább :O :O



2020. júl. 19. 09:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
59%

Sose vennék ifost, bar nem is vagyok gazdag, de, ha az lennek se kene..

lassan a kaputelefonokon 12mpxes kamera van, az iphone meg csak most tart ott.

2020. júl. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
40%

Kell követni a trendi picháknak a trendet.Ezért.

Ne foglalkozz ilyenekkel.

2020. júl. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Kéne a fenének Iphone.
2020. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
76%
Egy jobb Androidos telefon se sokkal olcsóbb mint egy iPhone, szóval én se nagyon értem, miért az iPhone a státuszszimbólum.
2020. júl. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

2-esnek szerintem igazad van. Évente 2x ha felszállok vonatra ott is csak azt hallom a sulis tini csajoktól is iPhone, sőt munkahelyen a 35 feletti nőktől is iPhone. Egy kicsit már kezd idegesíteni ez a egyhangúság a világban.


Nem is csoda nincs barátnőm, mert túl eltér a gondolkodásom a mai trendektől és autókban is nem csak mobilokban.

2020. júl. 19. 09:42
 6/29 The Dead and Dreaming ***** válasza:
74%
Igen, az Iphone talán státusz manapság, bár nekem csak egy 6s van ami céges. A rendes telefonom Samsung note 10+ egy éve van meg és soha nem cserélném ios-ra.
2020. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
72%

Ettől függetlenül azért nem érdemes lenézni a parasztot.

Nézd már meg,hogy mennyi az ára egy John Deere traktornak!

Persze egy túlművelt plázacicának nyilván fogalma sincs.

2020. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%

[link]


Mert ehhez még csórók, ezért vesznek fostos ályfónt. 😃

2020. júl. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%
Ha ez vigasztal, a világ összes pénzével sem kellene az a f.s 😂 Vág Samsung vagy Huawei.
2020. júl. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
44%
Azért a felmérés alapján az Android egy kicsit leelőzi az iOS-t népszerűségben.
2020. júl. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!