Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen azzal nyit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen azzal nyit, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Tinder...újra. Negyven éves nővel beszélgetek, már az első beszélgetésnél felhozza, hogy komoly, kapcsolat, gyerek de sürgősen. Egyébként jó fejnek tűnik, de minek így kell indítani egy beszélgetést.

Foglalkozzak vele, vagy X-es?


2020. júl. 18. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
0%
46 undorító vagy, mert szerinted nem kellett volna megszületnie azknak akiket 40 fölött szült az anyja, régen is születtek gyerekek a nők termékeny korág, nem 26 évesen adott hónap nap perc másodperc tizedmásodperc az idális, hanem mindenkinek más. De okoskodjál korlátozd be a nőket és szabjál határokat, azt nem értem hogy visel el a csajod ha folyton okoskodsz, google-ról tanulsz orvosnak, le vagy maradva, és köcsögösködsz emberekkel. Úgy hogy semmit sem tudsz a sorsukról. Az ilyenek szoktak aztán nemzőképtelenek lenni, egy görcs vagy, de aki nem görcsöl, hanem él, és máskat élni hagy, az érdekes módon nem akad fenn azon ha egy nő nem 10 év időtartamban szül gyereket, mert úgy hozta az élete. Lassan a hónapokat is be akarjátok szabályozni, hogy akkor 3 hónapod van, előtte nem szülhetsz, utána se szülhetsz mert leírta valaki nagyokos részegen és publikálta.
2020. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként valszeg azért köcsögösködsz itt a szülni készül 40 felettiekkel önző módon, mert félsz hogy a kiscsajod még nem áll rá készen, ehhez gyűjtöd az erőt és az indokokat hogy minél inkább meggyőzd hogy szüljön neked. Talán olyat kellett volna választanod akit nem kell győzködnöd, mert egymáshoz illetek ebben. És nem más emberek sorsán keresztül önző módon a nálad fiatalabb barátnődet győzködni hogy féljen, és szüljön egy ilyen görcsnek mint te.
2020. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon buta no vagy (utolso harom komment).Itt a gyakorin mindenki okosabb a Nobel-dijas tudostol is,kepesek megcafolni az orvostudomany allitasait is,csak mert az nem egyezik a sajat meggyozodesukkel.Igen,lehet szulni akar 62 evesen is,mint ahogy az mar megtortent nehanyszor a nagyvilagban,de ne mondd,hogy az normalis.Es lehet gyereket szulni 42 evesen is,csak nem mindegy,hogy elso gyerek vagy harmadik,hatodik,tizedik.Ket,a termekenysegi csucson tuljutott,immar leszallo agba kerult ember nagyobb esellyel fog beteg utodot nemzeni,mint ket,biologiailag ereje teljeben levo huszoneves.Ami pedig a hangnemedet illeti,te magad vagy a pelda a keson fogant beteg emberre.

Udv egy no,aki a huszas eveiben szult.

2020. júl. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
100%
Én meg 19 évesen szültem az elsőt, azzal is kicsaptam a biztosítékot, és azzal is hogy 40 felett is merészeltem szülni. Te, költözzetek el a kis ideáls beszabályozott bolygótokra valahová nagyon messze, a többi embert hagyjátok élni, jobb lesz nélkültek bye-bye :) (Haverkodj össze 46-oskával, ő is ilyen görcs mint te :)
2020. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Ja, van 2 diplomám de biztos betegebb vagyok mint egy ilyen kis lárva-hideg ember. A hangnemem a mondanivalómhoz szolgáló plusz információ, ebből tudod leszűrni hogy irritáló vagy számomra, remélem lejött azért neked hogy pl neked és 46-nak szól a hangnem. Ha olyanokkal beszélek akik szimpatikusak számora, akkor ők azt érzik ne félj.
2020. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
5%
Na latod,nem negyven evesen szulted az elsot!De ha kerhetlek,most mar ne szaporodjal.Nincs arra szukseg,hogy egy durva idegbeteg sok durva idegbeteget neveljen fel.
2020. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg találjatok ki egy szót arra, aki 40 évesen szüli az elsőt, és kifejezetten ez is volt a terve, ezt tartja jónak, és ez mellett érvelget. Azokkal a nőkkel szélmalomharcozzatok.

Azokat pedig akik már 20-30-as évesen szerettek volna, de anyagi, partner, család egyéb gond miatt most fognak, kezeljétek ettől külön. Tudom hogy a te kis habos rózsaszín világodban egy lekezelő hangnem olyan agyi folyamatokat indít be, amitől legszívesebben megfojtanád az illetőt, de engem ez nem érdekel, mert szerintem bizonyos emberekkel ez működik. De az elég fura, mikor 40 felettieket győzködnek arról hogy te nem is akartál előbb szülni, na látod. Az olyanok nagyon ritkák, próbáljátok jobban körülhatárolni őket, és akkor nem lesztek ekkora suttyók :)

2020. júl. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
29%

Kedves Fórumozók!

Olvassátok el figyelmesen az itteni gyenge idegzetű nőstényszemély hozzászólásait. Kell ennél meggyőzőbb érv a késői szülés ellen...? 🙄


Néni, kérem tessék megnyugodni, nehogy rámenjen az egészségére ez a sok idegeskedés! Nem akartam én felzaklatni: kárpótlásul fizetek magának egy doboz Xanaxot!

2020. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
Kicsit elszabadultak az indulatok itt, kérek mindenkit fejezze be az egymás becsmérlését! Ezek már nem a kérdésekhez tartoznak, hogy egymást lárvának nevezzétek.
2020. júl. 20. 19:04
 60/61 A kérdező kommentje:
Aki értelmes választ adott annak köszi! Meg aki szavazott annak is!
2020. júl. 20. 19:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!