Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen azzal nyit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen azzal nyit, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Tinder...újra. Negyven éves nővel beszélgetek, már az első beszélgetésnél felhozza, hogy komoly, kapcsolat, gyerek de sürgősen. Egyébként jó fejnek tűnik, de minek így kell indítani egy beszélgetést.

Foglalkozzak vele, vagy X-es?


2020. júl. 18. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 A kérdező kommentje:
37- de itt vagyok, de én nem szállok be az egymást oltogatásába. Bocsi :) A választ a szavazásból én már megkaptam.
2020. júl. 19. 18:43
 42/61 anonim ***** válasza:
95%
Jaj nagyon jó, megmenekült tőled a nő :) Remélem a többiek is elmenekülnek, és vehetsz egy guminőt :)
2020. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezzel nem azt a hatást keltetted hogy nem vagy troll, ellenkezőleg, mert egy belekérdezésre se válaszoltál, úgyhogy valószínű eddig tartott a fantáziád míg a szavazást kiírtad de a kérdésednek részletei már nincsenek :)
2020. júl. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
19%

Hihetetlen mennyire frusztráltak itt a válaszadók és hogy mennyi indulatok próbálnak levezetni itt egymás támadásával...


A válasz:

Kerüld el az ilyet! 40 éves nővel már nem próbálkozik normális férfi gyereket csinálni. Válassz inkább egy 25-33 körüli fiatalabb, termékenyebb csajt, ha gyereket akarsz.

Ha meg nem akarsz gyereket, pláne hagyd a francba.

2020. júl. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
72%
Hihetetlen hogy milyen frusztrált az utolsó idősödő úriember, hogy nincsen csettintésre fiatalabb nője. Nehogy agyvérzést kapj, mert szomorúak lesznek a beosztottjaid hogy nem lesz fizu :) Másra úgyse vagy jó :) Más nem lenne szomorú :)
2020. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
9%

45-ös, te szerencsétlen... 🤦‍♂️

27 éves férfi vagyok, 24 éves (!) nő az élettársam, a következő 1-2 évben kezdünk hozzá a gyerekhez.


Most komolyan te, mint kis gyáva anonim internethuszár ugatsz nekem az életről?!


Amúgy megsúgom, az orvostudomány nem csak valami kitaláció. És az orvostudomány álláspontja az, hogy minél idősebb a nő, annál veszélyesebb a szülés.


Ezért a gyerekvállalást érdemesebb fiatal nővel tervezni. 40 évesen már RENGETEG probléma lehet.


De persze itt olyan sokan érzik magukat okosabbnak még az orvosoknál is.


Utolsókám te meg inkább menj szépen és gondolkodj el az életeden - mert ha valakinek ennyire fáj egy anonim vélemény és rögtön izzadtságszagú erőlködésbe kezd a beszólásra - ott már komoly bajok vannak!


Sajnálom az ilyen nyomorultakat, mint te... 😘

2020. júl. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, az a része lemaradt az orvostudomány genetikai részének, hogy a férfiak megtermékenyítő képessége és az egészséges utód valószínűsége a férfiaknál is durván csökken 35 felett?


Szerintem is annyi idősen kell szülni, ahogy írtad(mert akkor a legkisebb kockázat), de nem ám 40 körüli férfi hibás, lassú spermiuma kell hozzá.. Linkeljek szakirodalmat?


Ha a kérdező 40 körüli(gondolom azért kezd 40es nővel), akkor a teste sokkal kisebb eséllyel képes célbajutó, egészséges spermát gyártani, mint 10 éve!

2020. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
68%

Harmincas éveink közepén elkezdődnek szervezetünkben az apró DNS-mutációk. Az ondó minősége még mindig kiváló, de egyik-másik alkalommal (úgy ötszázból egyszer) a spermiumok DNS-ébe becsúszik egy-két hiba. 40-hez közeledve, és azon túl, nagyobb a valószínűsége, hogy valamilyen genetikai rendellenesség áll elő a születendő gyereknél. Harmincaskét 1,5-ször nagyobb eséllyel születhet autista gyereked, mint huszonévesként.

Ami rossz a szívnek, az rossz a pénisznek is

Negyvenes éveidben ez a kockázat megötszöröződik. Ezenkívül az utód skizofréniára való hajlama kétszerese lesz a normálisnak, ha negyvenes éveidben nemzed, és háromszorosa, ha ötvenen túl hozod össze a babát. Negyvenen túl megnövekszik az epilepszia, a prosztata- vagy emlőrák és a bipoláris zavar kockázata is a születendő gyereknél. Egy korábbi kutatás azt is kiderítette, hogy az 50 évesnél idősebb férfiak (és legalább 35 éves nők) gyerekeinél négyszer nagyobb a Down-szindróma kialakulásának veszélye



Ugyan nem szakirodalom, hanem az első google találatok egyike, de azért érdemes elgondolkozni.

2020. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
52%

Emberek én nem állítottam, hogy a férfire nem vonatkoznak a korból fakadó kockázatok a gyerekvállalás terén. Mert bizony vannak ott is bőven. Egy 29 éves férfi sokkal valószínűbben fog egészséges gyereket nemzeni, mint a 49 éves.


De a kérdés a női oldalról szólt most.

2020. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
27%
46 Jaj már megint itt van az izzadtságszagú ember :D Te minden kérdéshez izzadtságszagút kommentelsz, olvasni is undorító hogy folyton ezt emlegeted. Figyelj, ha az emberek éppen ebéd közben olvassák felnőtt párkapcsolatok rovatot, nem a szövegedre akarnak ebédelni, hagyd meg a szagodat a kiscsajodnak. És ne írj ilyen sokat mert elkopik az ujjad, lehet hogy 29 éves vagy, de attól még büdös vagy és taszító, örülj hogy találtál valakit aki elvisel, ha nem tudsz majd gyereket nemzeni ne izgulj, jó hír hogy nem szaporodsz :)) Üdv: Egy csaj akit az anyja 42 évesen szült, és az én 3 gyerekem közül az egyik 40 fölött született első próbálkozásra. Hajts rá, mert ciki lesz ha neked 29 évesen se megy :)))
2020. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!