Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen azzal nyit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen azzal nyit, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Tinder...újra. Negyven éves nővel beszélgetek, már az első beszélgetésnél felhozza, hogy komoly, kapcsolat, gyerek de sürgősen. Egyébként jó fejnek tűnik, de minek így kell indítani egy beszélgetést.

Foglalkozzak vele, vagy X-es?


2020. júl. 18. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
58%

Utána meg kiderül, hogy szülés miatti oxigénhiány, egy csomó vetélés, iszonyú magas down kockázat, 40 felett a gyerekek harmada lombikkal jön össze sokadik próbálkozásra!, esetleg később autizmust vagy skizofréniát, értelmi elmaradást, késett mozgásfejlődést, beszédfejlődést, adhdt diagnosztizálnak náluk, arról nem is beszélne, hogy milyen krva ritka, hogy 45 évesen nem kezd klimaxolni egy nő, mert az átlag 45-50 között hagyja abba a menstruációt, és jönnek vele a kellemetlen tünetek, hőhullám, ingerlékenység, ingadozik a hormonszint. Nem tudom miért nem fektetnek nagyobb hangsúlyt az általános iskolákban a test öregedésével járó mindenfajta problémákra, csak azt látjuk, hogy 60 évesen is ránctalan a botoxtól, ki van gyúrva, ki van festve divatosan öltözött férfi és nő is, az meg hogy mi megy végbe a testében(kívül piros, belül rohad) arról senki sem szól..


Nem spermadonort keres, sok korabeli pasi nem akar gyereket, mert már van neki(ez az erős többség), sok korabeli meg egyáltalán nem akar, vagy azt hiszi ráér még.


Az én korosztályom nagyrésze sokat drogozik meg piál, muszáj elsőnek rákérdezni, mert nem nyögheti be miután 3 hónapot elvett az életemből, hogy ő csak kivételes alkalmakkor nyúl kokainhoz, ahogy neki sem nyöghetik be, hogy szeretlek, de mégis öreg vagyok egy gyerekhez..


Az, hogy szól, nem azt jelenti, hogy gyorsan fel akarja csináltatni magát, hanem hogyha megszeret téged, te megszereted őt, akkor mindkettőtök számára nyilvánvaló legyen, hogy ebből összeköltözés, család legyen, nem csak kettesben utazgatás halálig.

2020. júl. 19. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
63%

Értelmi elmaradás szerintem nálad van 31. Nem minden az életkor, a gének is számítanak, de nyugodtan osztogassad ki más sorsát mintha nem lennél értelmi fogyatékos.

Milyen botox? Az neked van meg az asszonynak (vagy te vagy az asszony), én semmiféle negyvenest sőt ötvenest se ismerek aki botoxolna, le lehet szakadni az amcsi filmekről meg a celebekről akiket bámultok a tv-ben. De nem bírtok leszakadni,annyira érződik hogy aamcs filmmel keltek fexetek, a tipikus film témák, a nők beskatulyázása, a tinik lúzerezése, a sztárszakmák, a szlengek, mind onnan szeditek egyetlen saját tapasztalat nincsen sehol.

2020. júl. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó előtti hozzászólás végig ugyanarról szól? Mintha 2 különböző

ember írta volna.

2020. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
39%

Anyám botoxoltat, nő vagyok, középosztály teteje, értelmiségi család, 125 feletti IQ, anya vagyok.


Kérdezd csak meg a genetikust(ne a mezei nőgyógyászt), mikortól romlik a spermiuim, petesejt száma, minősége és ennek milyen hatásai lehetnek. 5 évente hány százalékkal kisebb a valószínűsége egészséges babának(és ez nem vonzza magával, hogy tipikusan fejlődő egészséges gyerek lesz belőle, ez csak a sikeres szülés, egészséges gyerek!) 30 felett!


Mit gondoltok minek van annyi ajánlott, aztán kötelező szűrés annak, aki 30 felett szül? Gondoljátok, hogy 30 alatti apukák állnak sorba spermiuimszám vizsgálatra??


Mennyivel rosszabb állapotban van a test kötőszövete, izomzata, csontok kálcium tartalma, köztük a kötés kevésbé rugalmas, (mert szülésnél a medence elmozdul ugye).. És mennyi 40 feletti szülő jár fejlesztő foglalkozásra, gyógypedhez a gyerekkel, tsmtre, dévényre mert nem mozog megfelelően.. Nem a huszonévesek vannak túlsúlyban a pedagógiai szakszolgálatnál sem, akiknek a gyermekük bármi miatt nehezebben kezelhető vagy lemaradása van.


Xedik lombik után vagy 40 körül jött össze a gyerek, gyorsan nézzünk neki magánintézményt, ahol szintén idősebb szülők vannak túlsúlyban, hogy ne szűrjék ki és kerüljön be a rendszerbe.. Nagyon sokan születnek egészségesen és később derül ki a gond. Nagyon sokan vetélnek el 40 felé. Sokaknak roppan bele a testük a szülésbe, mert hüvelysüllyedésük van, vagy hólyagsüllyedésük, vagy jobban repedtek, mint kellett volna.. Egyszerűen rosszabb a fizikumok, nő az alvásigényük, kevesebbet bírnak talpon lenni.


Nincs ebben semmi szégyellni való, az is köztudott, hogy a fülben lévő folyadék idővel sűrűsödik, ezért bírja minden gond nélkül egy 20 éves jobban a vidámparkot, mint egy 40 éves. Így van ez sok dologgal. Ha jobban beépülne a köztudatba, hogy az ember szervezete 30 tól felfelé kezd leépülni, nem tolódna ki a gyerekvállalás annyira.


Én teljesen megértem a nőt, tudja, hogy az utolsó pillanatban van, nincs több ideje olyanra, aki benyögi, hogy szeretlek, de mégse. Leírtam miért nincs ideje, és leírtam, hogy sokan csinálják, hogy "szeretlek, de már van gyerekem, nem kell másik, szeretlek, de mégsem akarok egyet sem, szeretlek, maradjunk inkább kettesben, szeretlek, de én még ráérek(TÉVHIT)" ez nem azt jelenti, hogy egyből gyereket csinálna bárkivel, hanem hogyha megszeret valakit, ne okozzanak neki csalódást, hogy nem tartanak be egy előre megbeszélt dolgot. Persze meggondolhatja magát a másik, minden joga megvan hozzá, de akinek fix terve, hogy gyereke szülessen, az nem nagyon fogja meggondolni magát. Ilyen, magához hasonló férfit keres, mert ilyenek is vannak a világon, akik 40 felé még az utolsó pillanatban akarnak gyereket(vagy még egyet).


Kicsit jobban rámegyek a terhességi, szülési, fejlődési kockázatra, mert egyáltalán nincs benne a köztudatban, hogy ilyen létezik, és sokkolja az embereket, mikor rájönnek, sokszor későn!


Senki sem hangoztatja, hogy a gyerekem oxigénhiányos lett szülésnél, hogy 9 helyett 5ös az apgarja, hogy terhességi betegsége volt az anyának, ami miatt elhalt a magzat, vagy kihatással volt a fejlődésére, hogy nem tudják mitől, de a gyerek nem fejlődik úgy, ahogy kéne..Mindenki kussol, aztán keresi a magánovit, menti ki a gyereket a rendszerből és magánúton fejlesztésre járatja, ismerősök előtt meg úgy titkolja, ahogy csak lehet..


Érdemes megnézni a problémás gyerekes szülőcsoportokat akár facebookon(fejlesztőfoglalkozásra, magánovira, szakszolgálatra nem mindenkinek van rálátása) 5-6 ezres tagszámmal, a legtöbb idős(40 körül csinált gyereket) szülő(és durván a kétharmaduknak fiú gyermeke van! És a durva többségnek problémás terhessége, problémás szülése volt!)

2020. júl. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 35 éves férfi ismerősöm keres olyan barátnőt aki gyereket akar. Mert eddig egyik kapcsolata sem akart. Másik oldalról is van ilyen sajnos.
2020. júl. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Kérdező,Te hány éves vagy?
2020. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező egy troll, nincs itt, kamu a kérdés.
2020. júl. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
0%

Nem mindegy, hogy hogy tálalta. Ha azt írta, hogy komoly kapcsolatot keres, családalapítás céljából, az teljesen rendben van.

De ha azt mondja, hogy ő gyereket akar most rögtön, de azonnal, mert már 40 éves, az szerintem akkor is gáz. Nem keres mást csak egy tenyészbikát, aztán akár egyedül is felnevelné azt a gyereket.

2020. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
46%
Ez van a kérdésben "komoly, kapcsolat, gyerek de sürgősen" Biztos hogy nem azt mondta hogy tenyészbikát keres, hanem hogy nem "5 év múlva mire kiismerjük egymást drágám, és csak akkor ha 5 évig folyamatosan jó leszel, de akkor sem biztos" kapcsolatot. Egyébként azt nem értem ha undorodik a nő a kérdezőtől, hogy lesz a kérdező tenyészbika? Inszeminációval? Vagy részegen, öntudatlanul? Mert ahhoz le is kell feküdni a totál uszimpatikus emberrel, ami szerintem ha valaki tudatánál van, lehetetlen küldetés. Ez egy troll kérdés, itt sincs a kérdező, csak kiírt valamit, pláne szavazást :)) Egyértelmű troll.
2020. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

"...akár egyedül is felnevelné azt a gyereket."

Igen, utolsó, ez tényleg gáz.Ha nem müködik a kapcsolat, inkább dobja kútba azt a gyereket. Valószínűleg az az A terv, hogy együtt nevelik fel, ha viszont utóbb kiderül, hogy nem illenek össze, mert ugye nincs ideje évekig ismerkedni, akkor egyedül is felnevelné. Mondjuk ez a normális.

2020. júl. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!