Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen azzal nyit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen azzal nyit, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Tinder...újra. Negyven éves nővel beszélgetek, már az első beszélgetésnél felhozza, hogy komoly, kapcsolat, gyerek de sürgősen. Egyébként jó fejnek tűnik, de minek így kell indítani egy beszélgetést.

Foglalkozzak vele, vagy X-es?


2020. júl. 18. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
26%
Menekülj, amíg lehet.
2020. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
30%

Én nőként mondom, hogy fuss.

Persze, hogy ketyeg a biológiai órája, de másképp is ki lehet puhatolni, hogy egy férfi mennyire akar komoly kapcsolatot.

Elég komoly személyiségzavarra utal, hogy nem is ismer téged, de ilyeneket ír. Én is akartam gyereket, de nem mindegy, hogy kitől. Ahhoz meg kell ismerni egymást. Akárkitől nem akartam volna gyereket. Viszont ismertem olyan nőt, aki így állt hozzá, egyéjszakásban felcsináltatta magát, aztán nevelte egyedül. De egy normális férfi nyilván nem akarná ezt.

2020. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem korrekt volt. Minek vesztegessétek egymás idejét, ha nem is ugyanazt akarjátok?
2020. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti,ha te nem akarsz, ne húzd az idejét, mert nincs már neki. Ha az 5. randin hozná fel, akkor se ér rá még 5 évig járogatni, ha te akarsz, de neked nem sürgős, így azt nem mondhatta, hogy MAJD valamikor szeretne. Ha viszont nem mond semmit, és te nem akarsz, elpazarolna rád heteket/hónapokat/éveket. Gondolj bele a helyébe, és áruld el nekem légyszi, te mit tettél volna a helyében? Ő azt tette, amit ti, amikor pögetitek a képeket, és kiszórjátok, azokat aki túl kövér/alacsony/magas/szőke/barna, akármilyen azért, mert nem tetszik. Ez elég ok arra, hogy ne jöhessen szóba. Neki ugyanolyan fontos, hogy legalább az elméleti esély meglegyen, hogy lesz gyereke, akinél nincs, az nem jöhet szóba, és ennyi. Én abszolút megértelek, ha téged ez megijesztett, de azért a nőt se kell úgy leírni, mint valami tömeggyilkost, mint teszik itt néhányan. Az első randin mindenki arról akar tudomást szerezni, ami neki fontos, neki pedig a gyerek az, ami 40 évesen érthető szerintem.
2020. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó de akkor miért nem azt mondta, hogy nagyon szeretne már gyereket nem azt, hogy sürgősen. Nem mindegy, hogy 41 vagy 42 évesen lesz terhes? Nem kéne előbb annyit mondani, hogy szeretnék hamar gyereket? Miét annyira sürgős? Hasonló a kettő de az egyik mintha dátumra pontosan akarna a másik meg a közeljövőben. Nem mindegy.
2020. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a sürgősen szót használta, kétlem, hogy a kérdező szó szerint idézett volna. Egyébként valószínűleg azért, mert sejti, hogy 40 évesen nem olyan könnyű teherbe esni. Ha "sürgősen" elkezd próbálkozni, akkor is lehet 41 mire egyáltalán teherbe esik. Nagyon nem mindegy tehát, hogy 1 évvel előbb, vagy később kezdi el. Azt se tudhatjuk, hogy miért nincs neki. Én 38 évesen ugyanebben a cipőben vagyok. Nem azért nem lett, mert nem akartam! Nem tudok róla, hogy szervi akadálya lenne, még sincs, pedig évekig megszakítással védekeztem, ami a gyakori népe szerint ugye nem védekezés. Ezek szerint mégis. Szóval, ha valaki nem esik könnyen teherbe, annak nem az az első gondolata 40 évesen, hogy ó, ráérek, majd úgyis elsőre összejön egy év múlva...

#24

2020. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
70%
nem az az első gondolata de akkor is úgy kéne hozzáállni, hogy szeretnék gyereket mondjuk 2 éven belül nem pedig úgy, hogy ba.ssz meg és ejts teherbe mielőbb. Amúgy ja jó lenne a szó szerinti szöveget olvasni.
2020. júl. 19. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem azért, de ha én 40 éves pasas lennék, már biztos nem akarnék gyereket főleg egy 40 éves nőtől.

Ilyen korban ez a hajó már elment.

2020. júl. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy nem a sürgősen szót használta. Bármit használt volna, a kérdező bekattan a "gyerek" szótól. Jáááj csak spermadonor vagyok brühühü a férfias vonzerőm nulla, jáááj senki sem rajong értem, senkit nem érdeklek, csak spermadonor vagyok brühühü... (Annak se vagy jó szerintem) De ilyenkor nem lehet logikusan gondolkodni? Ha egy nő spermadonort keres, már rég van neki gyereke, megoldotta volna már rég. Akinek nincs az általában túl becsületes. Nem volt szerencséje, és nem jó neki a csak spermadonor, azért tart ott, ahol. Most is túl becsületes, megmondja a kérdezőnek őszintén az elképzelését, az meg azt hiszi övé a csaj, bármilyen szr alak is, csak igent kellene mondania a gyerekre. Hát ez nem így van. Az ilyen nőknek általában pont hogy nem mindegy kivel, mert akkor már rég lenne. Ő csak megmondta mit szeretne, amennyiben megismerkedne egy normális férfivel. De nem valószínű hogy lenne gusztusa hozzád, legalábbis nehéz elképzelni hogy lehet vonzódni ahhoz aki aztán rohan a netre erről panaszkodni. Úgyse lenne képes veled lefeküdni, nem vagy veszélyben ne sírj, nem leszel terhes kérdező :)
2020. júl. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
34%
28 sorra születnek gyönyörű gyerekeik negyvenes átlagos nőknek, virágzó csodás gazdaságunkban sok házaspár vagy pár ekkorra tudják anyagilag bevállalni éhenhalás nélkül. Néha vedd ki a kezedet az arany bilidből.
2020. júl. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!