Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 évesen azzal nyit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 évesen azzal nyit, hogy gyereket akar?

Figyelt kérdés

Tinder...újra. Negyven éves nővel beszélgetek, már az első beszélgetésnél felhozza, hogy komoly, kapcsolat, gyerek de sürgősen. Egyébként jó fejnek tűnik, de minek így kell indítani egy beszélgetést.

Foglalkozzak vele, vagy X-es?


2020. júl. 18. 19:18
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha sürgősen gyereket akar és így ezzel kezd az erősen bann gyanús. Én azért rákérdeznék, hogy miért de nem szokványos dolog az biztos. Nem azért mert gyereket akar hanem mert ezzel kezd pont Tinderen. Én azért megnézném, hogy miért akar ennyire sürgősen már csak kíváncsiságból is.
2020. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
18%
Mennyivel jobb volt nem túl régen! Mikor az volt a természetes, hogy 20-30 között szülnek a nők!!! Erre a korra találta ki a természet. 40 évesen vénlánynak nevezték őket! Biztos karriert épített. De legalább az meg van. Most meg "mindegy" ki csak valaki csinálja már!
2020. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
91%
Megint akciós a madarastecsóban a kristálygömb? Csak mert az utolsónak ilyen különleges képességei vannak, hogy belenézett és látta a csaj múltját is benne rögtön.
2020. júl. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként én is vettem egy kristálygömböt, megnéztem és azt láttam benne hogy az előző férje épített karriert folyamatosan, a csaj meg megunta és lelépett. Mondjuk 100-szor valószínűbb mint a te variációd.
2020. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
0%
#13 Nem érted!!! Fiatal vagy.
2020. júl. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha te akarsz lenni a balek, akit befog eltartó szerepre, akkor hajrá!
2020. júl. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
100%

40 körül lehetsz, a spermáid pusztulnak, a minőség romlik, te nem akarsz gyereket meg családot?


Biztosan tudod te is, hogy kb 5 éved van rá, 50 évesen már nagypapa korú vagy.


Azzal is tisztában lehetsz, hogy nem fog elsőre összejönni, 35 felett átlagosan egy év a próbálkozás, egy év majdnem a várandósság..


Menő dolog a gyereked 20 éves kora körül ráörökíteni a vagyonod, de gondolom nem csak 20 évet akarsz vele tölteni..


Kezdd el realizálni, hogy az idő telik, nem megy minden egy szempillantás alatt elsőre, hirtelen neked is fontos lesz a gyerekcsinálás..(ha egyáltalán akarsz, de h nem, akkor minek írsz ki kérdést?)


Szerintem tiszta, én azt szoktam elsőre írni, hogy ne drogozzon, vagy heti 1 nél ne igyon többször alkoholt, akkor se rugjon be, erre egy csomóan kinyomnak, megkérdezik, hogy a fű is számít e, vagy mert mi van akkor, ha heti 2x elmegy sörözni, attól még nem alkesz..

2020. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
66%
55-65 evesen a legtobb ferfi meghal (ksh fiszem phaszom ide vagy oda, en ezt latom ismerosi-rokoni körömben), igy a ferfiaknak is igyekezniuk kell, h max 40 evesen legyen gyerekuk. De a nok nagyobb veszelyben vannak
2020. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
29%

Egy nő ha gyereket akar, akkor lesz is neki. Én nem bújnék vele ágyba, mert az ilyenek szoktak "gyógyszert" szedni, vagy véletlenül pont velük lyukad ki a gumi, stb.

Amúgy sem rád kíváncsi, csak a spermádra.

2020. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 A kérdező kommentje:
Hú nem hittem volna, hogy ennyi válasz jön. Nincs azzal bajom ha gyereket akar, ki ne akarna őszintén ? De tényleg így olyan kicsit mint ha azért akarna velem összejönni, a többi nem számít? Mert ő már kifut az időből? Én tehetek róla? Mit csinált huszon harminc évesen ? Én nem akarok elhamarkodott döntést hozni, pláne gyerek ügyben, mert neki épp már kapuzárása van. A lepontozásokat meg nem értem, volt aki itt jó választ adott, erre le lett pontozva.
2020. júl. 18. 21:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!