Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit lehet várni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet várni egy ilyen stáctól?

Figyelt kérdés
Egy huszonéves srácnak a szülei elváltak tinédzser korában, az apja elköltözött. Nem sokkal később anyukája összejött egy hapsival, akitől gyereke lett, majd az a pasi is otthagyta őket. Az ilyen srác hogy viszonyulhat a párkapcsolatokhoz? Nem volt előtte idilli példa. Esetleg lehetnek kötődési problémák?
2020. júl. 14. 19:00
 1/6 The Dead and Dreaming ***** válasza:
85%
Lehetni lehetnek ilyen problémái, de inkább hagyd ezt a srácot, ha már az elején ennyire előítéletes vagy vele a családi körülményei miatt.
2020. júl. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább az érdekelne, hogy tőled mit lehet várni, ha ennyire előítéletes vagy. Nem tehet a családjáról, attól még lehet rendes ember. Gondolom megbízott benned azért mondta el ezeket, te meg elkezdesz ezen spekulálni. Elárulom neked, hogy "idilli" családokból is kerülnek ám ki semmirekellő alakok. Ez nem garancia semmire, ismerd meg.
2020. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok problémája lehet, de csak lehet... miért nem ismered meg és deríted ki?
2020. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát az exemnek nem volt apja (vagyis van, de talán az is jobb lenne, ha sose ismerte volna) és nagyonis voltak kötődési problémái. Épp, hogy ez volt neki a legjobban.

Volt olyan pillanat amikor azt hittem tényleg sose szabadulok tőle..


És nyilván nem lehet ezt ráhúzni minden emberre..

2020. júl. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusként mondom hogy felejtsd el ezt a pár adat utáni analizalgatast semmi ertelme. Csak kész egy fals elméleted és annak megfelelően fogod kezelni amiből aztán önbeteljesítő jóslat lesz. Ha beszélgettek pár órát, megkérdezted őt és megfigyelted tucatnyi helyzetben hogy viselkedik talán akkor lehet már sejteni
2020. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Az én szüleim tizenéves koromban váltak el mert apám egy pszichopata állat volt aki vert engem meg a tesómat. Szerencsére 11-ben amúgy meghalt.

Akkor én ezek szerint minimum tömeggyilkos lehetek.

2020. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!