Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írnátok a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy tetováló csaj a szalonban ahol tetovaltatok, már sokszor voltam ott, viszont utolsó alkalommal kiderult hogy már szingli.


Fbn az ismerőseim ott mind mert már régóta visszajáró vagyok.

Mit írnátok neki?

Gondolom ne az első mondatban hívjam el kávézni :D


2020. júl. 14. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
90%

Facebookon semmit...szerinted napi hány ilyen megkeresést kap? Miért pont neked mondana igent?

Menj tetováltass vele valamit , és kezdj el beszélgetni vele. Aztán ha jól ment a beszélgetés hívd el meginni valamit.

2020. júl. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, valami indokkal menjél el a szalonba és szólítsd le.
2020. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hmm okes :)
2020. júl. 14. 13:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, ha ismered, ha van személyesen is lehetőséged találkozni, akkor ne járasd le magad a facebookos írogatással. Csakis személyesen.
2020. júl. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is személyesen hívd el! Sok sikert! :)
2020. júl. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy szerinte az idő kvantált vagy folyamatos vagy mindkettő vagy egyik se vagy nem tudni? Ja bocs az a csaj úgyse tudja akkor mond neki az igazat: baszni akarok.
2020. júl. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

:,D

Köszi a válaszokat :)

Akkor nem leszek puding, másfél hét múlva megyek majd úgyis, igaz nem hozza, de ha ott lesz akkor "beadom a jelentkezesem" :D

2020. júl. 14. 16:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Milyen indokkal mennétek be a szalonba? :D
2020. júl. 16. 10:06
 9/10 anonim ***** válasza:
"helló. Épp erre jártam és akkor már bejöttem időpontot kérni egy újabb tetkora."
2020. júl. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

haha tnyleg, köszi :)))

eskü nem vagyok amúgy annyira életképtelen mint ahogy itt megmutattam :D

2020. júl. 16. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!