Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan oldal mint régen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan oldal mint régen a hotdog volt? Ismerkedésre

Figyelt kérdés
Emlékszem régen még tök jó fórumok voltak, ahol lehetett ismerkedni és direkt erre a célra voltak. Most csak a hotdogra emlékszem de biztos volt még egy csomó. Most miért nincsenek ilyen oldalak ? Ahogy bejött a facebook eltűntek ezek a közösségi ismerkedős oldalak.
2020. júl. 13. 21:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyilván jó fórum a gyakori is, de ez nem ismerkedésre való ... főleg névtelen mindenki, ez nem az a hely, pedig itt is sokat vagyok.
2020. júl. 13. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj tényleg. Habár tini koromba használtam, de milyen jó volt.

Játékokban szerintem ugyanígy lehet ma is ismerkedni, csak már komolyabb szinten, mint például a "GTA RP" online játék azthiszem ez a neve.

Habár én a hotdognak is a játék részeit használtam, így lehet nem is erre gondolsz.

2020. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja értem, inkább fórumokra gondolsz. Hát nemtudom, ma már ismerkedésre ott a tinder és a badoo és társaik.
2020. júl. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen de a tinder és a badoo nem közösség és nem fórum, csak egy primitív chatelős alkalmazás. Egy hotdog-hoz képest hol van? Sehol.
2020. júl. 13. 22:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Facebook csoportokban biztos, hogy lehet. Nem kifejezetten ismerkedosokre gondolok, rengeteg van, mindenfele temaval kapcsolatban, ami erdekelhet, ha aktiv vagy es sokat dumaltok mas aktiv tagokkal, el tudom kepzelni, hogy nyitott legyen mindket fel az ismerkedesre.
2020. júl. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!