Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A társkeresés során a nő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresés során a nő nem akar fényképet mutatni, illetve Facebookon sincs kép róla, akkor ott valami probléma van?

Figyelt kérdés
2020. júl. 11. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Nekem azért nem volt képen, mert csúnya vagyok, szóval aggódhatsz!
2020. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Mert esze van, és nem akar magából bazári majmócit csinálni, mint a többiek és szűrni akarja a jelentkezőket.Akik premier plánba azt hiszik, hogy jó ha mindent mutatnak azok olyanok is..

Az internet nem felejt, és sokan arra nem is gondolnak, hogy a beteg állatok pont erre utaznak.

2020. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
65%
Az esetek 90%àban emögött masszív túlsúly àll.
2020. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
A facén számomra nem wlfogadott ha nincs profilkép. Néha az alapján azonosítom be mondjuk Kiss Józsefet,akinek a névjegye,ismerősei se publikusak. Ok,hogy azonnal nem küld fotót,jogos a kezdeti bizalmatlanság. De ha szimpatikus,a további ismerkedéshez,a találkozás előtt,már szükséges,h lássunk fotót a másikról. Bármi az ok,nem fogadnám el.
2020. júl. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Rólam is azért nincs sehol kép, mert kegyetlen ronda és mellé még antifotogén is vagyok, szóval ne lepődj meg, ha sikerült valami hasonlót kifognod. Bár nem értem, hogy mit keres az illető társkeresőn, nekem pont ez az egyik nyomós oka, hogy nem regisztrálok, pedig amúgy én is azok táborát erősítem, akiknek 0 ismerkedési lehetőségük van.
2020. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Igen, biztosra veheted, hogy valami gebasz van.
2020. júl. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy férfi.
2020. júl. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Idővel fog mutatni képet, de készülj fel, hogy hanyatt dobod magad kb.

Én is többször rengeteget beszéltem ilyennel fotó nélkül, majd mutatott magáról képet, de akárhogy győzködtem magam, reménytelennek tűnt.

Naná, hogy rólam volt kint fotó.

Végül egy telihold arcú, rövidhajú, karvalyorrú, mogorva asszonyság volt a fotóján.

Nem akartam megbántani, szépen felszívódtam.

2020. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Valószínűleg az önbizalma a béka segge alatt van, ez lehet okkal, ok nélkül, de szerintem lényegtelen tarskeresesnel nehogy mar ne tudjon valaki kuldeni egy képet magáról.
2020. júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nagyon rondának tartja magát (akár jogosan, akár jogtalanul), vagy nagyon paranoiás.
2020. júl. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!