Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés

A korosztályomban sajnos még nem volt szerencsém olyannal találkozni aki kicsit másabb mint a többi ember. Nem hódol be annyira a trendeknek, van ízlése... Olyan hogy igazi nem létezik, de én egy olyan embert keresek aki komolyan érdeklődik és kicsit mélyebben gondolkozik, mégsem találok ilyet. Ti mit tennétek a helyemben?

18/F



2020. júl. 8. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Láss a felszín mögé...
2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

ami neked most komoly gondolkodás lenne, 5 év múlva már viccnek fogod gondolni

barátkzzál olyannal, aki nyitott feléd

2020. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy (szerintem) felszínesen látod a világot és az embereket és a kérdés alapján arra se adsz esélyt, hogy jobban megismerd őket.

Rengetegféle ember van rengetegféle ízléssel és gondolkozással, nyitottnak kell lenned mindenki fele - legalább egy kicsit. A másik, hogy ne görcsölj rá a kapcsolattalálásra, mert az egyrészt nehezíti azt, másrészt nagyon taszító jellemvonás.

19/L

2020. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%
Nyomd a Tindert, ne keress komoly kapcsolatot, szerezz dugó pajtikat, dugj meg minnél több nőt, úgyse érnek többet, jól is érzed magad utána, nő az egod, azt majd egyszer csak lesz egy komoly is akit nem kell kidobni egy este után. Érted
2020. júl. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Rossz a felfogás. Egy ideig én is kerestem egy megbítható csajt, de ilyen 2020-ba szinte nincs, így már leszarom, akit meg csak tudok lekúrok, ennyi
2020. júl. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert hol keresgéltél eddig, kérdező?
2020. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen voltam. Tudod mi a megoldás? A MILF!
2020. júl. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm szépen.

Igazából eddig a “sors” intézte a kapcsolataimat, amik tényleg eléggé jók voltak. Olyan véletlenek folyamán ismertem meg azt a pár nőszemélyt, hogy utána hetekig csak arról beszéltünk. Gondolkoztam már az internetes párkeresésen is, csak ez a húzd jobbra, húzd balra dolog nagyon szürreális számomra. Ha esetleg valaki ilyen cipőben volt, nála hogy oldódtak meg a dolgok? Nem görcsölök, csak jó lenne valaki mellém. Most olyan élethelyzetbe kerültem, hogy tudnék gondoskodni és lenne időm.

2020. júl. 8. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!