Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Mit gondolnál egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit gondolnál egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Addott egy férfi, 25 éves. Az átlagosnál jobb, már-már sportos alkat, helyesnek mondható arc: külsőre kb 8/10. Jó egzisztencia, saját lakás és kocsi. Családközpontú, okos, diplomás.

Viszont eddig egy rövid kapcsolata volt csak, és a baráti társasága is kimerül 1-2 főben.



2020. júl. 5. 21:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szemelyiseged lehet nem a legjobb.
2020. júl. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell nagy baráti társasággal rendelkezned, inkább legyen 1-2igaz barát mint sok kamu akik kihasználnak. Nekem sincsen baráti társaságom, akik voltak barátaim engem is mind kihasználták.


Az hogy még egy rövid párkapcsolatod volt az sem gáz,számtalan oka van hogy nem volt több vagy hosszú kapcsolat. Nekem se akar össze jönni. 23/N

2020. júl. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!