Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Látogattad már meg a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Látogattad már meg a volt szerelmed?

Figyelt kérdés

2018 nyarát írjuk, nem volt semmim, de talán a legszebb nyaram volt. Két koncert piálás és ismerkedés.



Sose kerül nő annyira közel a szívemhez, mint hozzá. Sok kérdést ki írtam már róla szám szerint 17-et....


Ma kimostam a ruháimat és tök ugyanabban az arányban lehetett a mosópor és öblítő benne. Mert pont olyan illata is van, mint neki...


Sok jó dolog eszembe jutott róla. Pedig két éve már, hogy megismerkedtünk.


Csúnya vége lett, szakítottunk gondolom megjött akkor neki és nagyon agresszív lett. Utána beszélni se akart velem. Roppant nehéz volt.


De úgy meglátogatnám és ha azt mondaná nem akarta így, lehet még el is gondolkoznák.



2020. júl. 5. 20:32
A kérdező szavazást indított:
látogasd meg
látogassa a bűntudat
látogasd meg de ne várj csodát
látogasd meg és zárd le a múltat
16 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Idiota vagy. Latogasd meg, hatha az orrodra csapja az ajtot.
2020. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Engem látogatott meg ő. Bár én még most is érzek iránta.
2020. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy ezt tenné.


Nem így váltunk el... csak annyit mondott úgy is lesz más barátnőd. Magyarán maradjunk barátok stb.


Nem nagyon akarom meglátogatni, de ha útba esik akkor miért nem látogathatnám meg, mint barát.

2020. júl. 5. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

"szakítottunk gondolom megjött akkor neki "

:D

Az az "érett" gondolkodás. Jaj.


Mindegy. Ha akarod, látogasd meg.

Ha nemet mond, az is jobb lesz, mint a bizonytalanság...

2020. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne látogathatnád meg. Így sem vagytok együtt, ha meglátogatod, legrosszabb, hogy nemet mond, és továbbra sem lesztek együtt. Viszont még lehet, hogy igent mond :D
2020. júl. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet csak felkeresni, hogy lenne kedve találkozni?

Miért kell kettő év után beállítani? Lehet nem is gondol már rád, vagy csak egy kis futókalandként emlékszik rád.

2020. júl. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. júl. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Ráírtam és jól alakult aztán megint elkezdte a nem írok vissza nem érdekelszet.


Nem érdemes még szóba állni vele se, esküszöm felidegesít az ilyen.



Nem tudom miért nem kelekk egyetlen normálisnak kinéző lánynak se.

2020. júl. 6. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!