Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket az internetes mítoszoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket az internetes mítoszokat el is hiszi valaki?

Figyelt kérdés

1. szex az első randin: hogyne, persze, mindenki egyből szexszel


2. barátság extrákkal: ez a kifejezés is Ámerikából került át, de sem amerikai ismerőseim nem találkoztak a jelenséggel, sem az itthoniak


3. egy párkapcsolatban mindenki éjjel-nappal szexszel: ez sincs így (ráadásul ezt több friss felmérés is kimutatta)



Megértem, hogy ide is főleg csak szűz (kis)kamaszok írnak (ugyanaz az öt-hat), és természetesen lehet ilyenekről fantáziálni, de unalmas már nagyon.



2020. júl. 5. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

1. nem ritka pedig

2. nekem is volt ilyen, több is

3. ezt senki nem állítja


35F

2020. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%
Tuti vannak, akik szexelnek első randin. Ha mindketten akarják, van kémia...
2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

1.

Pont múlt hét szombaton volt.


2.

Ilyenem is volt, bár szerintem ez nem jó dolog.


3.

Ez szerintem sincs így.

2020. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Te, ez most komoly? Másokat kamaszozol le, mert még nem láttál valamit az életből, ami tök átlagos? :D


1. Első randin szex: Nem vagyok top pasi, de orál és egyebek még nekem is összejött párszor. Másodikon már minden.

2. Barátság extrákkal: Szintén volt.

3. Valóban, NEM MINDEN kapcsolatban van orrba-szájba szex, de a legtöbb kapcsolatban, legalább az elején ez elég jellemző.

2020. júl. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Pedig erről a mítoszról nem hallottam. Nekem úgy tűnik, hogy a legtöbben mindenhol azt hangoztatják, hogy nem normális dolog első randin szex.. (legalábbis ha komolyat akarsz, s nem szexkapcsolat céljából találkoztok)


2. Mit akarsz ezzel mondani? Létezik ilyesmi, bár nem gyakori, ez nem olyan, hogy akármelyik barátodtól elvárod, hogy belemenjen..


3. Erről a mítoszról sem hallottam.. de úgy gondolom, hogy friss kapcsolatban előfordulhat fiataloknál. Sok éves kapcsolat esetén szerintem csoda, ha valaki ilyen aktív nemi életet él, idősebb korban sokan örülhetnek, ha a párjuk hetente vagy havonta belemegy.

2020. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

1: nálam ez a jellemző, nem vagyok szent és nem is akarok az lenni. Ha valako jó társaság, akkor jó lesz a szex is általában. Nem fogok azért várni, mert a társadalom veri a nyálát. Úgysem állnak az ágyam mellett


2: ezzel mindenki jön, mindenki felajánlja ezt a csodálatos lehetőséget, de valamiért senki sem megy bele. És megértem, egy undorító hibridkapcsolat, ami valószínűleg csak kifacsarja az embert, mert kötődést színlel szex mellé. Akit ismerek és ilyenben benne volt, mindig rinyált, hogy a másik dugás után lepasszolja. Ember, nem ez volt a vágyad? Ha a kis lelkedet kell simizni, legyél kapcsolatban.


3.ezt csak azok hiszik, akiknek nem volt még kapcsolatuk. Sőt, meg merem kockáztatni, hogy egy igazán jó kapcsolatban a szex csak egy kellék, amit nem számolgatnak, nem tolják 80 pózban és nem egy teljesítménytúra az ember egész nemi élete, ami folyamatos stresszt jelent, hanem egy kellemes, opcionális kikapcsolódás, amit simán tudnak mellőzni is, pont úgy és pont annyira, mint egy esti sétát.


Ezen az oldalon mindenki bele van szopódva az esztelen dugásba, azért pezseg a szexualitás meg a megcsalás topik is. Tőlem távol áll ez az egész, sosem fogom megérteni, hogy miért kezelik az emberek úgy a dugást, mintha kriptonit lenne. Nem nagy cucc az egész, legfeljebb annak, akinek üres az élete meg a kapcsolata.

2020. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindegyikben volt tapasztalatom. Nem olyan nagy szám egyik sem, hogy a mítoszok közé kelljen emelni. Mondjuk aki a gép előtt éli az életét és nincsen semmilyen kapcsolata másokkal, annak elhiszem, hogy nehezen elképzelhető.
2020. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Nem rikta, férjemmel a második randin szexeltünk először, de szexeltem már első randin is.

2. Kétszer volt barátság extrákkal kapcsolatom.

3. Ez egy több éve tartó kapcsolatban legtöbbször tényleg nem igy van

2020. júl. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!