Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek milyen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen egy szimpatikus fèrfi?

Figyelt kérdés

2020. júl. 3. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
11%

Magas, jóképű, sportos, van szép autója, megbízható, van lakása, jó családból származik, jó az ágyban,csak engem szeret!


Ez az alap 🙂

2020. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Olyan, akivel el lehet beszélgetni, jó a humora, kedves, törődő, hűséges, és előny, ha romantikus.


Én tényleg FŐKÉNT a személyiségbe szeretek bele, és aztán emiatt meg is tud tetszeni egy srác külsőre is.


20/L

2020. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Ha az első nő, akkor ideje felkötni magam :D
2020. júl. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Akkor a nők fele mehet a kötélre😂
2020. júl. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kisugárzás nálam fontos, meg az igényesség. Első ránézésre látszik valakin, hogy mennyire igényes.

Volt pár olyan találkozásom, amikor nem igazán volt a zsánerem a férfi, viszont nem ismertem, gondoltam talán a személyisége elnyeri a tetszésem. Hát igazából ennek aránya fele-fele.

Volt, akinek a személyisége is abszolút nem jött be, de voltak egész kellemes csalódások is. Hogy az én személyiségem mennyire nyerte el a tetszésüket, azt mai napig nem tudom 😅

A humor nagyot dob egy férfin. És ha az én vicceimen is nevét, az főleg. 😅

Az udvariasság is elég megnyerő tud lenni.

És persze a dominancia.

2020. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nevet *
2020. júl. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Sunshinedoll ***** válasza:
91%
Rengeteg típusú ember létezik, és ebből nagyon sok lehet számomra szimpatikus, nem csak egyféle embert találok kedvelhetőnek, ez nem így működik, szerintem.
2020. júl. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ilyen ^
2020. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%
Semmi különös, elég ha átlagosan magas, olyan 185-től felfelé és az is bőven megfelel, ha csak egy kigyúrt adonisz és hétvégén éppen csak egy új bmw-re futotta neki, mert "elfogyott" a pénze. :)) Szóval ez lenne az átlag srác. :)
2020. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Kellemes, szolid. Viszont, van véleménye a világ dolgairól úgy, hogy mindeközben nem fanatikus.
2020. júl. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!