Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legegyértelműbb jel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legegyértelműbb jel, hogy egy nőnek bejön a pasi ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 20:04
A kérdező szavazást indított:
Szemezés
Állandó mosolygás
Elpirulás
Mézes hangon beszélés
Keresi a férfi társaságát
Egyéb, ezt kommentben én megmondom
25 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ezt én is szeretném tudni...
2020. jún. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az állandó vigyorgás, keresem a társaságát, érdeklődök a dolgai iránt, csipkelődök vele és zavarban vagyok, ha beszélünk, de nagyon (néha még remegek is, amit remélem, nem szoktak észrevenni).
2020. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves korosztály? Nagyon nem mindegy.
2020. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hallgatás:D
2020. jún. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%
Nálam a csillogó szem a jolly joker, plusz még a hajpiszkálás. Mivel kezdeményezni sokan nem szeretnek/mernek, ezért nem feltétlen fogja keresni a társaságod. A lábai is árulkodók lehetnek, ahogy tartja, ha állandóan összekulcsolja, keresztbe rakja, akkor offos a dolog, ha feléd néznek a lábfejei, vagy mindig felhúzza az egyik térdét egy kicsit (mert azt hiszik ettől jobb alakjuk lesz) akkor az is árulkodó.
2020. jún. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol keresi a társaságát hol meg menekül előle, mint egy vadállatocska. Pl. Introvertáltaknál jellemző persze nem minden intronál. De jeleket csak akkor ad ha biztosan tudja hogy viszonzott a tetszes de a jelzés se egyből van relaxáltnak kell lennie és biznia is kell.


Persze nem egyszerű különbséget tenni, de akit nem kedvel ott érzékelhető a fusztráltság rajta. Akit kedvel annak ha lehetősége van és bátrabacska mármint relaxált akkor észrevétlenül a közelében van. Tehát tudat alatt keresi a közelségét keresi a társaságát.

2020. jún. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyszerűen keresem a társaságát. Legalább is nálam.

"A lábai is árulkodók lehetnek, ahogy tartja, ha állandóan összekulcsolja, keresztbe rakja, akkor offos a dolog"

Én pl. mindig keresztbe rakom, mert így kényelmes. A hajamat meg akkor is piszkálom, ha senki nincs a közelemben. Ez nálam amolyan "komfortmozgás"

2020. jún. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-es az x-be tett láb nálam pl. nem jelent semmit, gyerekkori kényelmes lábtartás, így kényelmesebb várakozni. A lábakat hogy lehet összekulcsolni, nem a kézre gondoltál. :D
2020. jún. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi! Ha olyan típus a nő! Hehe! :)
2020. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
5-ös nem 7-es, javítva 8-as vagyok
2020. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!