Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, hol a tökötök?

Figyelt kérdés

Tiszta gyász, amiket manapság látok és hallok a fiúk ismerkedési szokásaival kapcsolatban.


Sokan csak a neten játsszák a FÉRFIT, Tinder, Fosbúk, pöcsselfie,..., de élőben...

Élőben nem mertek odamenni egy nőhöz, és idióta kifogásokat kerestek, pl.:

- biztos siet

- nem egyedül van

- utcán, buszon, boltban,...zaklatásnak venné

...


Aztán a másik fajta hibakeresés a nőkben pl.:

- házas

- nem diplomás

- idősebb

- magas

- elvált

...


Szóval, mi a bajotok?

És ha már nem ismerkedtek, akkor minek sírjátok tele a netet, hogy minden nő K, meg hogy ti 30 évesen sem juttok nőhöz?



2020. jún. 25. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
73%
Biztos igazad van, de én azt gondolom, hogy mind a két nemre igaz... úgyhogy azt a kérdést is feltetted volna nyugodtan hogy nők miért nincsen vér a pucátokban?
2020. jún. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%

Ezt ilyen akaratos plázacica-hangon vagy kisebbségi gettó-csaj szinkronjával kell olvasni, mivel ők szoktak ilyen stílusban előadni dolgokat.


Bár elég nagy rá az esély, hogy natúr trollkodás folyik újfent, túlságosan öncélúan provokáló a nyelvezet, a retorika.

2020. jún. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Dikk te is gyász vagy... 🤣
2020. jún. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó 2 :DD

És még odaképzelek egy szemforgatós, felháborodott "fúú"-t :D

2020. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
95%
Bizonyos szempontból értem a kérdést, de a stílusodat remekül leírta itt valaki előttem és emiatt az a legjobb ha hozzád és a hasonló stílust képviselő nőkhöz sosem lesz tököm. Ezektől eltekintve nehezen hiszem, hogy komplexen látnád egy nő meghódításának a képletét azon a kényelmes pacin ülve ahol más dolgod nincs, mint a hozzád közeledni akaró férfiakat nem vagy igen válaszra méltatni. Nos mostanában az ismerkedés ha az nem közös ismerősökön keresztül vagy más ismeretség révén indul igencsak nehézkes. Kezdjük azzal, hogy hála az okos telefonoknak a többség egy járművön utazva ki sem lát a mobilja mögül, ergo az ilyen jellegű ismerkedés kifújt. Ha a tinderből vagy egyéb fantasztikus társkereső platformból indulok ki akkor ott van az összes nőnek a kellemetlen tudat az agyában, hogy biztos van jobb, mint akivel éppen ismerkedek tehát ennek a vége is sokszor eltűnés vagy totális érdektelenségbe fulladás, mert elkezdett egy jobbal üzengetni. Az utcán odamenés megint csak egy érdekes terep. Csomó csajtól hallottam, hogy ő bizony nem menne bele egy ilyenbe, mert az utcán csak a külsejét látják, tehát csak megdugni akarják és azt inkább ne, szóval sokszor ez is bukó. Ismeretlenül ráírni valakire facebookon ugyanez a helyzet kb. Kérdezem én, hogy mégis akkor hogy lehet megismerni egy idegen nőt? Persze tudom próbálkozzunk és valamikor csak bejön. Jogos is lenne a felvetés ha leszállnál arról a paciról amit korábban említettem és nem várnád a sült galambot hanem felvállalnád annak a kockázatát, hogy esetleg visszautasítanak jó pár alkalommal míg egyre kisebb és kisebb leszel saját magad előtt. De ugye ez nem fog megtörténni, mert a kezdeményezés az a férfi dolga. A válaszom összefoglalva az, hogy ott van a tökünk ahová a mostani nők többségének a viselkedése miatt került és leszögezem, hogy ez nem egy minden a nők hibája hozzászólás, mert szerencsére sok normális nőt ismerek. De a fentieket hallom és tapasztalom is sok csatornán keresztül.
2020. jún. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
93%
Azok a kifogások, valós kifogások, a nők maguk mondják ezt hogy nem azért vagyok, itt ott, igazából sehol sem hogy ismerkedjenek, már ha egyáltalán kiteszik a lábukat valahová, mert feszt kanbuli van mindenhol, nem beszélve arról hogy minden férfit egy rohadék, szemetladanak tartanak alapvetően. Aztán mégis a rohadék, szemétláda kell. Hibakereses a nőkben? Amiket írtál, diploma kívül alap, még azt mondja házas 😂 hát annak nem kéne gondnak lenni igaz? A nők listája ennél viszont sokkal hosszabb és eléggé taszító jellegű.
2020. jún. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%

Engem aztán mit érdekel más problémája? Ha a nő akar valamit akkor kinyitja a száját, egyenlőség van.


Egyébként sem vagyok kíváncsi arra az érdektelenségre, lenézésre amit ők produkálnak manapság.

2020. jún. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a gatyámban. Miért hol kellene lennie?
2020. jún. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

1) Írd be a keresőbe hogy utcai ismerkedés, tucatnyi ilyen kérdés volt, a női válaszok 90%-a az hogy ne mert sietek, ne zaklassanak, csak a külsőmert ne jöjjön oda stb


2) Igen, ha ismerkednek egy nővel eléggé zavar hogy házas :D

2020. jún. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Igen, tiszta gyász. Vagy. 😀😀
2020. jún. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!