Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10: halló, halló, van ott valaki? A kommunikációs készség és a kapcsolatteremtő készség két teljesen külön fogalom.
2020. jún. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11.


Igen, összekevertem, de csak mert fejleszthető képességként utaltál rá, amire a kommunikációsra igaz, a kapcsolatteremtőre nem. Lásd az erre irányuló "tanfolyamok" sikerességi rátáját és az ottani idióta alap-tételek létrejöttét (különösen az ilyen pua ökörségek)

2020. jún. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kapcsolatteremtési készség is fejleszthető, kerülő úton: ha a másik ember iránti megértésedet, empátiádat fejleszted, és azt, hogy képes legyél tartósan a másikra figyelni, és mondjuk kommentár nélkül, figyelmesen, segítőkészséget sugározva végighallgatni valakit.
2020. jún. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

13.


Ez csak olyan emberrel szemben működik, aki ugyanígy jár el a veled való kommunikáció során.


De ha csak ezen múlik, akkor én sem vagyok ebben olyan rossz (mármint a "valódi" világban, nem a neten), ezért kedvelnek sokan annak ellenére, hogy jó tulajdonságaim egyáltalán nincsenek. És ezért érzem azt, hogy én őket ismerem - ők pedig engem egyáltalán nem.

2020. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ez csak olyan emberrel szemben működik, aki ugyanígy jár el a veled való kommunikáció során."


Nem feltétlenül. Ha őszintén érdekel a másik, akkor előbb-utóbb, ha kiengedi magából, amit ki akar engedni, rád is kíváncsi lesz. Legalábbis nők között ez a helyzet.

2020. jún. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Bárhol lehet ismerkedni, HA aki iránt érdeklődsz, az egyértelműen nyitott arra, hogy megismerkedjetek. Például szemeztek, rád mosolyog, oda megy hozzád, bármi, ami egyértelmű.

A jelenlegi barátomat például egy könyvesboltban ismertem meg.

Alapvetően azt tanácsolom, hogy járj el olyan közösségekbe, amelyek valamilyen hobbidhoz vagy érdeklődésedhez köthetőek, hiszen egy ilyen közös alap sokat tud segíteni és több embert is ismersz meg.

22/L

2020. jún. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!