Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb pasival megéri kezdeni? Van itt akinél fiatalabb a pasija? Bőv. lent.

Figyelt kérdés
25 vagyok, az a problémám, hogy a nálam fiatalabb pasik jönnek be külsőre. Mondjuk úgy 70%-30% arányban a fiatalabbak. Természetesen nem nagyon fiatalabb max. 3-4 évvel. De a személyiségemhez úgy érzem jobban illene egy nálam idősebb pasi, de lehet csak általánosítok, hogy a nálam idősebbek komolyabbak. Én már egyedül élek, építem a karrierem, eltartom magam, elég önálló vagyok, szóval valahol egy fura kettősség van bennem, egyszerre legyen komoly, közben legyen kisfiús. Ez nagyon őrülten hangzik?

2020. jún. 22. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

A kor nem számít.

Anno még azt is gáznak tartottam, ha valakinek pár hónappal fiatalabb a pasija, erre a gyerekeim apja 3 évvel fiatalabb tőlem - még a nővérénél is idősebb vagyok 😅

2020. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Huszonévesen semmiképp nem jó ötlet a fiatalabb pasi. A legtöbben le vannak ragadva a számítógépes játék, haverozás, anyu mossa a gatyámat komolytalan kombóban. Én nem nagyon ismerek a mai napig se olyan 20-25 éves pasit aki tényleg önálló lenne és lehetne vele közösen vinni egy életet. Ha mondjuk ott vagy, hogy te 35 vagy ő meg 30 akkor már talán egy felnőtt embert kapsz magad mellé nem egy kisgyereket.

Viszont szerintem sok olyan pasi van aki sokkal fiatalabbnak néz ki a koránál. Én legalább is ismerek pár babaarcú 30 körüli pasit.

2020. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

2#: én pedig ismerek. Uncsi tesóm 22, idén költözött össze a barátnőjével. Most fog diplomazni, január óta dolgozik.

Vannak mások is sokan, csak öregek jönnek ezzel, hogy ők mennyivel jobbak.

2020. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2 te gatyádat is az anyukád mossa. Öntelt nyomorék
2020. jún. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom és én köztem 3 év van. Előtte volt több kapcsolatom is (ahol idősebbek voltak a férfiak, mint én), viszont nem működtek. A mostani párom bár fiatalabb nálam, de nagyon egyre jár mindenben az agyunk, és nem is voltam még ilyen boldog soha!


25/N

2020. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!