Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek társat, ha sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, és fiatalabbnak is érzem magam?

Figyelt kérdés

45 éves férfi vagyok, max 35-nek szoktak nézni, és max 30-nak érzem magam, nincs pocakom, nem őszülök, nem kopaszodok, jó géneket örököltem, sportolok, stb. Nincs kapuzárási pánikom, és nem vagyok pedofil, ezt gyorsan leszögezném. Ja, és mentális beteg sem vagyok. A 25 körüli nők tetszenek, testileg-lelkileg ehhez a korosztályhoz vonzódom, de nyilván az apjuk lehetnék. Viszont a korban hozzám illő hölgyeket úgy érzem, mintha a saját anyukám barátnőit.

Nem vagyok milliomos, hogy butuska aranyásókkal bohóckodjak, és tényleg komoly kapcsolatot szeretnék. Úgy érzem, hogy ez egy nem feloldható-megoldható helyzet. Nekem a kortárs Bözsi néni nem kell, viszont a fiatal csajok rögtön magázni kezdenek, ahogy megtudják a valódi koromat. Mit lehet ilyenkor tenni?



2020. jún. 21. 19:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, marad a nyálcsorgatás. (De hogy én hány férfitól hallottam már, hogy ő fiatalabbnak néz ki a koránál... közben meg baromira nem)
2020. jún. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lachesys ***** válasza:
94%

ez nagyon nagy hulyeseg ne haragudj. en 26 vagyok a baratom 40. es nem nem gazdag, az én lakásomban lakunk. kapásból tudok mondani ket hasonlo esetet az ismerősi körömből. ha jól nézel ki lehet fiatalabb lányt találni.

az mas hogy nekem ez a 40es nok lebozsi nenikezese nagyon nem szimpatikus. rengeteg feszes sportos 40es not latok az edzőteremben is. szóval hagyjuk. a korod nem akadaly de ez a hozzállás rendkívül ellenszenves.

2020. jún. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg olyan jó pasi lennél keresned sem kellene.
2020. jún. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kortárs Bözsi néni?! Korodbeli vagyok, de szerintem ha találkoznánk, jóval kevesebbnek néznél, és körülöttem egy csomó hasonló kaliberű nő van. A mai negyvenesek már nem a szövetszoknyás dajerolt nénik, nem tudom, mikor néztél körbe igazán magad körül...
2020. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké, bocsánatot kérek a csinos 40-es hölgyektől. Sajnos nem sok ilyet látok. És köszönöm a válaszokat.
2020. jún. 21. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Én is kortárs vagyok, és nem sorolom magam a "Bözsi nénik" csoportjába.

45 éves vagy...mindegy, mennyinek nézel ki, a korod ennyi. Ennyi idősen már nem keresgélned kellene a 25 éves lányok között és dilemmázni,hogy kit is válassz, családban kellene élned.


Egy 45 éves férfinek egyébként se törvényszerűen előnyös ha jóval fiatalabbnak néz ki. Minden kornak megvan a maga sármja a pasiknál, és egy 45 évesnek nem kell kölyökképűnek lenni.

2020. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem kb. 30 évesen sokkolt egy egyetemista csaj a vonaton, amikor beszélgettünk, és megkérdezte, hogy "Meddig tetszik utazni?". A röhej csak az, hogy én is kb. 10 évet simán letagadhatnék az életkoromból. Egyébként vannak csinos 40-esek, 30-asok is, szerintem egy 30-35 körüli nő még simán beleférne neked is.
2020. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A 60 éves 70-nek kinéző férfiak is fiatalabbnak érzik magukat a koruknal, úgyhogy ez így leírva semmit nem mond. Küldhetnél képet. Amúgy 29 éves nő vagyok, szóval szerinted már öreg a 45 évedhez. :D Úgyhogy lehet, nem releváns a véleményem.
2020. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Itt rajtam kívül majd mindenki fiatalos, sportos, 20 évet simán letagadhatna. ( Csak ezek a fránya nők milyen szőrszálhasogatóak. 5x évemmel nem néznek 3x-nek. Brühühü. )

Mit tehetnél? Vársz 50 évet akkor már tetszeni fognak a negyvenesek.

2020. jún. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!