Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire ciki, ha 22 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki, ha 22 évesen soha nem volt kapcsolatom, csak valami hasonló?

Figyelt kérdés

A hasonló az, hogy "hivatalosan" nem volt kimondva, hogy együtt vagyunk, hogy ne kelljen szakítania és ne érezzen bűntudatod, hanem csak simán leszarhasson egyik napról a másikra, miután megunt... De amíg jó volt, teljesen olyan volt, mint egy kapcsolat (gondolom, mert rajta kívül más nem volt).

Nem vagyok szűz, de a szexben sincs sok tapasztalatom.


(Lány vagyok egyébként, de ez ne befolyásolja nagyon a választ.)



2020. jún. 21. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki, ráadásul ezek szerint volt kapcsolatod. Ez is egy tapasztalat, legalább legközelebb tudod, hogy ilyesmibe kár belemenni.
2020. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartott ez a 'kimondatlan' kapcsolat?
2020. jún. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1: Ő ezt nem így gondolja. Mindig azzal védekezett, meg mindig azt mondta mások előtt, hogy nem is vagyunk együtt...


#2: Pont azért, mert kimondatlan volt, nem tudom pontosan. A jó része maximum 2 hónap. A vegyes, amikor volt jó is meg rossz is, kb egy év. Aztán volt egy időszak, amikor csak rossz volt, mégis szinte minden nap találkoztunk melón kívül is, meg akkor is minden nap beszéltünk, csak nagyon rossz volt. Utána ő munkahelyet váltott egy másik városban, és csak nagyon ritkán találkoztunk, de minden nap beszéltünk, és én még nagyon szerettem, de akkor már felfogtam, hogy ő csak barátként tekint rám, viszont néha még beszéltünk "úgy". Aztán másfél évvel ezelőtt ennek is vége lett, amikor egyik napról a másikra egyszerűen nem írt vissza, leszart. Összesen kb 3 éve kezdődött, azóta nem tettem túl magamat rajta. De ez csak a szenvedésem időszaka, hogy a "kapcsolat" meddig tartott, azt nem tudom.

2020. jún. 21. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Előítélet nélkül kérdezem: Miért volt 'jó' neked ez a kapcsolat így? Persze írtad, hogy szeretted, így tudom, hogy nehéz, de itt nem hetek teltek el, hanem lényegében évek.


Persze remélhetőleg nem ez a 'minta' rögzült benned, és tudni fogod, hogy miről is kell szólnia egy kapcsolatnak.

2020. jún. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerek pár olyan embert akik tényleg csak akkor jönnek össze valakivel ha teljesen azt érzik hogy ő a nagy ő úgymond, szerintem nincs ezzel semmi baj. "Exed" miatt meg ne legyen bűntudatot, nem te voltál a köcsög. Naiv voltál ennyi, néha a legjobbakkal is megesik. Keress egy normális embert.
2020. jún. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#4: Erre nem tudok értelmes választ adni. Én szerettem, ő meg rosszabb volt, mint Charles Manson manipulálás terén. Ő volt az első komolynak tűnő "kapcsolatom" (ami nem lett az végül), amíg benne voltam, nem tudtam mihez hasonlítani, nem tudtam, hogy ennek nem kéne így lennie. Én próbáltam megmenteni a menthetetlent, nem akartam csak úgy eldobni. Nagyon sokat gondolkoztam azon, hogy hol a határ aközött, hogy lejáratom magamat és a nemlétező önbecsülésemet, és aközött, hogy ha szeretek valakit, és szeretném, hogy továbbra is az életem része legyen, mennyi mindent tegyek meg érte. Biztos vagyok benne, hogy átestem a ló túloldalára, de talán nem teljesen, mert tovább is húzhattuk volna ezt, aminek eleve nem volt semmi értelme. Aztán idővel rájöttem, hogy nem is voltak olyan problémáink, mint amik egy kapcsolatban felmerülnek (tehát olyan dolgok, amiket meg lehetne javítani ketten, közösen, akaraterővel), hanem csak szimplán ő ilyen ember. Egy nárcisztikus, manipulatív, enyhén pszichopata. Én meg naív, hiszékeny, túlérzelmes.
2020. jún. 22. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!