Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen helyekre járjak ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyekre járjak ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék ismerkedni olyan férfiakkal, akik párt keresnek. Nem vagyok nagy bulizós, szóval az kilőve. Milyen helyeket tudnátok ajánlani?


24/n



2020. jún. 19. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én csak neten próbálkozok de sok a tahó, paraszt
2020. júl. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Én csak neten próbálkozok de sok a tahó, paraszt


Fogalmazz úgy, h sok a nem vonzó pasi. Nektek az a fontos csak.

2020. júl. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Amúgy ebből nekem is kezd elegem lenni már. Mind csak a külsőre megy :/. Pedig régen is, és most is tudna egy átlag pasi annyit adni a nőnek, mint egy helyes. Sőt. Szerintem néha többet is. Mert aki jó pasi és tudja magáról az legtöbbször úgy is csal, meg fél az elköteleződéstől, ha gyerek jön csak lelép. Az átlag pasik meg egyáltalán nincsenek értékelve. Aki meg azt mondja, hogy ja, neki átlag pasija van, az meg csak próbálja lealacsonyítani az amúgy "helyes" pasiját.
2020. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Utolso. Erre az itteni nok mind azt mondjak h au atlag pasi jobban megcsal mint a jokepu. Akkor meg inkabb valasztanak jopasit. Pedig szerintem ez nem igaz.
2020. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

#13

Hogy tudnál annyit adni a csajnak, mint egy helyes pasi?

Eleve nem nedvesedik annyira tőled. Nem tud veled felvágni a barátnői előtt. Nincs meg benned az a szükséges plusz. És egész más érzés este egy szívdöglesztő pasi mellé bebújni az ágyba, mint csak egy valamilyen mellé.

A megcsalás teljesen irreleváns. A legtöbb nő inkább elnézi a megcsalást, csak jó pasival lehessen.

2020. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
15-ös hát igen, annó mikor kolis voltam az egyetemen, volt egy szobatársam, roppant jóképű volt, heti kétszer lementek mindig bulizni. De minden hajnalban mikor jöttek haza arra ébredtem 4 órakor, hogy hangosan veszekednek a folyosón, majd a szobában folytatták. Mondom csend legyen, mert reggel vizsga. De cartak rá, mert a hapsi minden buliban odament más csajokhoz, azoknak meg ugye tetszett, hívogatták, neki meg párja volt. Így a nő állandóan ordítozott, hogy ha még egyszer megcsókolod ezt, meg megfogod annak a fenekét, akkor elhagylak. Utána a fáradtságtól lenyugodtak, lenyomtak egy menetet jó hangosan nyögdécselve, hogy ne tudjak aludni. Mindezt nívós egyetem, kiemelt szakán. 2 nap múlva kezdődött minden elölről, 3 évig voltak együtt így. A csaj mindent eltűrt, ezt is meg azt is ha sakál részegen mindenféle kisribizlinek ecsetelte a nőt 5 másik pasi meg nő előtt, mert nagy volt a haveri társasága. De egyszer kapott a pasi egy durva lábgombát, de a legdruvábbat ami létezhet. Elfertőzödött neki és annyira büdös volt, mintha kéthetes, napon carrárohadt döglött kutya lett volna a szobában. Át kellett költöznöm két hétre az ikerszobába (szerencsére pont akkor nem voltak ott gyakorlat miatt az ikerszoba lakói), addig ők egy ágyon aludtak és mivel irgalmatlan büdös volt a pasi lába, így bakancsban szexeltek, mármint a srácon az volt.
2020. júl. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

16: Attól, hogy nívós egyetem, még járhatnak oda kib.ott igénytelen emberek is.


A nívóját nem ezek adják, hanem a múltban és a később kitermelt, tudományban maguknak nevet szerző emberek, magyarul az elit tanulók. Ezek az egyetem szégyenei, mert ma már minden hülyét felvesznek.

2020. júl. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

15. Nem attól függ feltétlen a nedvesedés, hogy úr isten jó pasival van a nő. :) Egy átlagos pasi is feltudja izgatni a nőt ugyan úgy.


Prostihoz járok, nem szégyellem. Volt ott is olyan aki undorítóan viselkedett, az a típus, hogy legyünk már túl rajta. Na az olyan nem is nedvesedett be. De aki normálisan állt hozzá, nem egy volt aki tocsogott odalent, mert úgy felizgattam. Szóval nem a kinézettől függ.

2020. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!