Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, szerintetek ilyen külsőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kornikus00 kérdése:

Nők, szerintetek ilyen külsővel lehet kapcsolatom?

Figyelt kérdés

30 múltam már, 170 cm vagyok szóval alacsony. Ami az ismerkedést nehezíti az az, hogy kis községben élek, és elvagyok szigetelve a külvilágtól, és ami még nehezíti, jogsim sincs, hogy eltudnék ugorni egy talira, most még szilárd biztos munkahelyem sincs, csak tengődök, és naprólnapra élek, unatkozom, és csak azon jár az agyam hogy mi a gond velem hogy idáig jutottam, pedig tettem érte, unatkozom ha nincs munka, és nem tudom magam lefoglalni csak belemerülök a netezésbe mert ugye mimást tudnék csinálni? Edzésbe nem akarok belefogni mert nem jól táplálkozok, nem tudnám biztosítani magamnak a 6x étkezést, és tápanyagot, örülök ha egyszer eszek egy nap! Filmezek, és youtubeozgatok de már unalmas az is. Itt a haverok már megnősültek gyerekük van, ami fuszrál és elszomorít , de nem tehetek róla. itt csajok sincsennek , akik vannak van barátjuk, és tini csajok elvétve, pedofil meg nem vagyok. Más szomdéd falukból is próbálkoztam rájuk írni, de semmi. Próbálgatok neten ismerkedni de csak erősítík bennem a tudatot, hogy bizony mit akarok én ilyen külsővel. Se társ keresőn, se sehol nem reagálnak akármennyi enegriát belefektetek. Csak várok várok hogy jöjjön üzenet, de nem jön, 100 ból 99 nem jön üzenet ami jön, az sima köszönés utánna eltűnik a színit se látom utánna. Várok várok, hogy legalágább egyel tudnék beszélgetni, de eltelik 1 nap, eltelik 2 nap, és nem jön üzenet , közbe látom hogy mind a száz elérhető, akkor ám nagyon elszomorodok.


Kérlek ne gyertek azzal hogy ne keressek görcsösen, mert amint látjátok lehetőségem sincs keresni, csak neten próbálkozni, ami halott ügy. Most mihez kezdjek? Tudom jól, munka, és társaság, oké de ha dolgozom szerintem nem lenne idő csajozni, és munka után hétvégén újra az isten háta mögötti községben ébredek fel, és semmi garancia hogy munka közbe találjak valakit, mert ez nem így működik, főleg építőiparban, mihez kezdjek? A net lenne az egyetlen esélyem hogy a közeli csajjal össze tudjak hozni valamit, de sok év tapasztalat, és próbálkozás után nyilvánvaló, hogy nem kérnek belőlem. A kérdés az hogy ilyen külsővel, van esélyem hogy meg tetszek egy nőnek ? Mert 15 évig ilyen nem nagyon volt . Ja és belsővel légyszi ne gyertek mert azt neten nem lehet átadni,és ha még vissza se írnak még bemutatkozni sem tudok. ott csak a külső ami döntő lesz. amúgy nem félnék ennyire, ha neten valami néha néha történne valami, mert látnék valami fényt, örülnék ha legalább nagy nagyritkán szóba állnának írásba velem. De ez sincs és így már nagyon félek. Olyan mintha száműzött lennék, és burokba lennék csomagolva, ami korlátol és megfolyt, olyan mintha a nők kényszerítenének ebbe az állapotba, nem hibáztatok őket, de tény hogy nem kellettem soha senkinek, nem kapkodtak utánam soha, és az is tény, hogy mindig elküldtek. és nincs remény.

Lehet ilyen külsővel valaha kapcsalotatom?


2020. jún. 16. 19:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%
2 év alatt 20kg izmot szedtem fel. De biztos neked van igazad...
2020. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:
De te biztos nem egyszer étkezel. És ha nincs az étrendedbe annyi fehérje akkor felesleges. széthidrát nem alakul át izommá. Én magamról beszélek nem rólad! Ha neked meg van a napi 3 hazai kosztos étkezésed persze hogy növekedsz. De ha csak egyszer étkeznék nem hiszem hogy fejlődnél valamit. Én most pont ezért nem fogok bele feleslegesen.
2020. jún. 17. 15:21
 53/56 anonim ***** válasza:
Nem napi egyszer, hanem háromszor eszek ez igaz. A napi 6x étkezés miatt írtam. Saját testsúlyos edzéssel értem el ezt, pedig én sose tudtam hízni. Képtelen lennék elhízni, mert nagyon gyors az anyagcserém. A testvéreim irigyek is rám emiatt és szívesen cserélnének velem, de én is velük, mert így izmosodni is nagyon nehezen tudok. Mostanra már eljutottam oda, hogy havi +0,5-1kg izom. És én egészségügyi okokból sajnos nem nulláról kezdtem, mint mások, hanem inkább -10-ről. Egynél többszöri étkezést miért nem tudsz megoldani?
2020. jún. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:

" mert így izmosodni is nagyon nehezen tudok. Mostanra már eljutottam oda, hogy havi +0,5-1kg izom"


Akkor adok egy tanácsot. Meg kénenövelni a fehérje beviteled, és több üzemagyagot bevinni, ha saját testsúlyos edzést csinálsz, kinőtted, és azért nemöfejlődsz, váltanod kéne súlysós edzésre, hogy nagyobb terhelést boztosíts az izmoknak, valószinű a tested hozzá szokott már a testsúlyos edzéshez. Ilyen kell váltani, meglepni az izmokat, más módszerrel hogy reagáljonak, persze több és minőségibb kajával.

2020. jún. 17. 16:12
 55/56 anonim ***** válasza:
Az csak amivel kezdtem. Ma már súly mellénnyel és súlyzókkal is edzek.
2020. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:
Akkor is ugyanazokat a műveleteket csinálod, hiába emeled a súlyt. Mondjuk egy tárogatás, teljesen más dimemzió, és teljesen más izmokat mozgat meg, mimt például egy fekfőtámasz! Nem csak a terhelést kell emelni fejlődj, hanem változtatni a módszdreken teljesen más irányba. Hogy sokkolni tudd az izmokat. Az izmok túl bonyolultak ahhoz hogy évekik egyfajta módzszertel edzed, az izmok gondolkodnak, és egy idő nem reagálnak monoton gyakorlatokra. De mást csinálsz kb 3 hónapig átváltasz szabad súlyzós gyakorlatokra, és azután a testsúlyos edzéshez az nagyon jó. Lényeg hogy ne ragadj le egy random gyakorlatoknál.
2020. jún. 17. 17:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!