Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Felhagynátok az ismerkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Felhagynátok az ismerkedéssel, ha kiderülne, hogy a férfi valamilyen hosszútávú céljára spórol és nincs pénze kifizetni a költségeitek?

Figyelt kérdés

2020. jún. 16. 18:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Valamiért mégis egyből a fizetésem emelted ki. Ahhoz képest, hogy annyira nem érdekel.
2020. jún. 16. 18:36
 12/18 Lachesys ***** válasza:
100%
igen, mert az ilyen kérdéseket nem az andy vajna fele vagyonnal rendelkező pasik írogatják ide, hanem altalaban azok akiknek tokatlag fizujuk van, és azt gondolják hogy mar egy vacsora kifizetése is top much es hulye golddiggerek akik elvárják hogy a férfi kifizesse a kávét az első randin.
2020. jún. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedésnél maximum randi költségek vannak, és aki kreativ olyan randit is tud szervezni amihez nem is kell pénz, vagy nagyon kevés pénz. Azért nem az őskorban élünk már.
2020. jún. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A költségeimet magamnak fizetem, így nem hagynék fel.

Volt milliomos pasim, aki nagyvonalú is volt, mégsem merült fel soha, hogy kifizeti a körmöst vagy a fodrászt, és én sem kértem soha. Kaptam tőle szép ajándékokat, de egy kontroll mániás idióta volt, a végén meg is mondtam neki, hogy 2 szép szó többet ér mint bármilyen ajándék...

Van munkám, addig nyújtózkodom, ameddig a takaróm ér.

Felesleges ilyen jellegű kérdésékét naponta feltenni. Normális nőt ez nem érdekel, ha a Zimány Linda karakterek izgatnak akkor még sajnálom, ez van, taka bűnözni a pénzért...

2020. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%
Téged ezért itt szét fognak barmolni a hölgyek. 😂😂😂
2020. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
A saját reszét fizesse, a magamét én megoldom. Ha úgy alakul hogy komolyabb a kapcsolat úgyis sokat fogunk otthon lenni (ami ingyen van), de néha jó lenni kijárni is. De ha ott problémázik 1000 forinton, vagy nem hajlandó egy programra elmenni mert nincs rá kerete, és otthon kell ülnünk állandóan, akkor az ugy fenntarthatatlan, sokmindent olcsón is meg lehet oldani (pl piknik, túrázás, futás, leutazni valahova várost nézni, olcsóbb beülős helyek, stb), de a sz$#rrágás elég gáz. Értem hogy spórol, de mellette éljen is, meg kell találni az aranyközéputat. N
2020. jún. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kétmillió, hogyne... Akkor nem kellene eszeveszettül spórolni. Tiszteljen téged q halál, te sem tisztelsz senkit. Anyádat sem.
2020. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, kérdező, hogy manapság már nincsenek olyan mentalitású nők, mint Hetty Green... Aki ötvözi a spórolást a gyarapodással.


Legalábbis nekem sajnos kétféle típusú nőhöz volt szerencsém. Az egyik, mint az itteni válaszolók zöme, alapnak veszi a kávézós mozizós randikat meg azt, hogy apránként párszáz meg párezer forintokat elszór az ember, amiből végül évek, évtizedek alatt egy lakás ára is kijön és azzal jönnek, hogy fiatal vagy, élj. Mintha az élet definíciója egybeforrt volna a pénzköltséssel.


A másik típus, aki szereti csökkenteni az ökológiai lábnyomát, ezért nagyon tudatosan él és spórol, elvi megfontolásból tagad meg olyan dolgokat, amik pénzbe kerülnek vagy ahol muszáj pénzt kiadni ott is a minőségre és a tartósságra megy, nem a tömeg után. Ebben az esetben viszont legtöbbször annyira spirituális a gondolkodásuk, hogy nem érdekli őket a pénz, éppen annyit keresnek, amit elköltenek, képesek kiköltözni vidékre vagy egy erdőbe.


Meg vannak a punkok, de ők meg züllenek és hedonisták.


Az igazi az lenne, ha létezne olyan lány, aki a modern kapitalizmuson élősködve szeret spórolni hosszútávú célok érdekében, hogy utána úgy élhessen, mint a 30-as nyugdíjas.

2020. jún. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!