Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bérlete van, mégis én utazzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bérlete van, mégis én utazzak?

Figyelt kérdés
Múlthéten Budapesten voltam rokonoknál, közben össze ismerkedtem egy lánnyal a neten. Tök jó volt minden megbeszéltünk egy találkozót. Mivel ő oda valósi volt és volt bérlete, gondoltam megbeszélünk egy olyan helyet talira amit 2-3 jeggyel megúszok. Neki ez nem tetszett, és egy olyan helyen akart találkozni ami tőlem sokkal messzeb van mint neki. Úgy gondoltam inkább annak a pár jegynek az árából meghívnám őt valamilyen italra , ha már úgyis ingyen tud utazni. Erre ő annyit írt hogy nem fog egy férfi miatt se utazni és tiltott. Nem is értem ezt. Ha valaki eljön a városomba, én általában ki megyek elé az állomásra, sőt vissza is kísérem. Függetlenül attól hogy férfi vagy nő.

2020. jún. 15. 12:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha két BKV jeggyel megúsztad volna, az 700 Ft-t lett volna, ha hárommal, az 1.150 Ft.


1.650 Ft-ért tudsz venni 24 órás, korlátlan utazásra feljogosító jegyet.

2020. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
23%
Lehet hogy ez a múltkori kérdező volt aki nem hajlandó utazni egy férfiért...😁
2020. jún. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom. És egyébként, ha mész valahova azt mivel teszed? Olyankor nem veszel buszjegyet?


És a 8as tökéletesen leírta. Mennyire igazad van, milyen beteg férfiak gyülekezete ez az oldal. Igen, buszjegyet meg üdítőt húzott volna le. 🤦‍♀️

Még azt írja lehúzós p*csa.. tényleg hihetetlen..

2020. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Jajj,nincs 350 ft-od egy jegyre? :D Szánalmas hogy milyen alakok vannak.
2020. jún. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
2-3 órát utaztam fel, felajánlok a belvárosba egy közös pontot ahova egyenlő az út de neki az nem jó, hanem elvárja hogy a lakhelye környékére menjek. Én vagyok a bunkó, logikus :D jó nagy papucsok vagytok, gratulálok nektek.
2020. jún. 15. 15:38
 16/24 anonim ***** válasza:
79%

15.-nek.


LOL!!!


Még te arcoskodsz, mikor egy retek buszjegyre nincs lóvéd?

Amúgy meg, minek ismerkedsz ilyen távolságra lakókkal, ha sem pénzed, sem lehetőséged a rendszeres találkozásokra?

Inkább tölts le pár MILF VS TEEN filmművészeti alkotást.

2020. jún. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%
Kész... Kiégtem agyilag! A férfiak gyakorlatilag kihaltak.
2020. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Két gyökér nő itt teszi egymás alá a lovat. Nézd meg a válaszolók százalékát, jól látszódik, hogy hányan válaszoltak valójában.

Ezek is ugyanabba a hülye liba kategóriába tartoznak, akik besértődnek, ha EGYENLŐ bánásmódra vannak kényszerítve. Sebaj, majd elmúlik idővel a külső báj és marad a ronda lélek, aztán lehet siránkozni, hogy minden férfi ugyanolyan.

2020. jún. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
6-os:azért nem egy akkora wasistdas elutazni valaki miatt, pláne bérlettel, nem halt volna bele a csaj. Abban értettem a lehúzós, hogy ő kB egy megállónyit nem akart menni a másikért, de a másik utszgasson. Azért mondtam, hogy jobb, hogy most derült ki.
2020. jún. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem százas a csaj. Inkább hanyagold.
2020. jún. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!