Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, ha egy nő nagyon lefogy, akkor a férfiak ajnározzák, de aki mindig vékony volt, azt nem?

Figyelt kérdés
Most a bővebb társaságunkban lefogyott egy csaj, erre minden férfi mindig azzal van elfoglalva, hogy fú milyen jól néz ki, milyen jó mellei maradtak, milyen jó csípője van, milyen szép arca van stb. Aki mindig vékony volt, az miért nem érdelmi ezt?
2020. jún. 14. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert már megszokták és gondolom értékelik, hogy volt kitartása lefogyni. De az is lehet, hogy a vékony lány nem néz ki olyan jól mint a másik.
2020. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Világ életemben vékony voltam és mindig is kaptam dicsérő szavakat. Most 30 leszek és még mindig csak pozitívat tudok mondani.


Te pedig ne legyél irigy hisztis kislány. Neked lehet nem lett volna ekkora akaraterőd ezt végig csinálni.

2020. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Elismerik a szembetűnő teljesítményét. Aki alapból vékony, ott feltételezik, hogy ilyen a genetikája és kész.
2020. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig vékony voltam, azaz sovány. Hát nincs jó mellem, sem csípőm, minden lapos és "egyenes", az arcom sem szép, míg az eredetileg túlsúlyosaké általában az, és fogyást követően sem csúnyul meg. Egyértelmű, hogy tőlem nincs miért elájulni (max. rosszul lenni), a szép arc - formás mell - jó csípő kombóért viszont meg lehet veszni.
2020. jún. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hizz meg és utána fogyj le, hamár ennyire irigy vagy.
2020. jún. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tudom, mire gondolsz.

Én 25 kilót fogytam. Fél éve tartom a súlyom, azóta mindig mindenki arról beszél, milyen jól nézek ki stb. Már én unom. 😂

De nekik meg elég furcsa és egyben új lehet ilyen csinosan látni valakit, aki mindig is kövér volt.

Téged meg így szoktak meg az emberek, ha pl. te is elkezdenél edzeni és izmosodnál, formásodnál, biztos téged is dicsérnének.

2020. jún. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt csak a változás a lényeg. Ha valaki meghízott, új haja lett, stílust váltott vagy mit tudjam én, kigyúrta magát, az ugyanúgy téma lenne mint a fogyás. Én is fogytam és utána ment, hogy milyen vékony lettem, milyen jól nézek ki, de jó stb., amit én is untam meg néha szerintem tök bunkó dolgokat mondanak, mintha előtte meg egy undormány dög lettem volna :D Aztán amikor híztam, akkor ugyanez ment, hogy mennyire kikerekedtem, meghíztam, feljött pár kiló stb., stb. Szóval szerintem amúgy tök mindegy, hogy milyen változásról van szó, pozitív vagy negatív, azt az emberek ki fogják beszélni míg egy megszokott állapot annyira nem érdekes.
2020. jún. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!