Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nem szép nő 33-37 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nem szép nő 33-37 éves koráig sem kell egy jóképű férfinek sem, akire minden nő vár, akkor végül beadja a derekát és nem szép nőként hajlandó lesz ismerkedni egy nem szép férfival? Nők és férfiak, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Nem tudom.
2020. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Általánosságban nem tudom, biztos van, aki igen, van, aki nem.


Nekem nem menne a látszatkapcsolat csúnya emberrel.

2020. jún. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok szép, és sose vártam a szőke hercegre. Külsőt illetően nincs magas elvárásom, nem csak a topmodellek tetszenek. Cserébe magasabb az elvárásom a belsőt tekintve.

Nem tudom, hogy 37 évesen mi lesz. 32 vagyok, 6 éve házas, és imádom a nem jóképű férjemet. :) Remélem, ugyanezt írom majd akkor is. :)

2020. jún. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben első helyen az áll, hogy kapcsolata legyen, akkor 100%. Ha első helyen az áll, hogy kapcsolata legyen olyannal aki... na akkor már kevésbé egyértelmű, hogy mi lesz.
2020. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

Ez nem csak a csúnya nőknél van így. A férfiak töredéke jön csak be a nőknek külsőre. Így aztán néhány szerencsés kivételtől eltekintve, minden nő előbb vagy utóbb kénytelen belátni, hogy az.... khm... mondjuk úgy, egyéb férfiak közül kell elfogadni egyet, aki legalább elfogadható külsőre.


Persze erre nem minden nő hajlandó, azok vagy teljesen felhagynak a társkereséssel, vagy évekig fenn vannak a társkereső oldalakon, mindhiába.

2020. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak annyi az elvárásom a férfival szemben, hogy SZÁMOMRA vonzó legyen külsőleg IS. Tök mindegy, hogy más szerint jóképű-e vagy sem. A korábbi párjaim rendszerint nem voltak helyesek a tesóm szerint, sőt, "bottal se" kategória voltak számára, nekem mégis szívdöglesztőek voltak. Tesóm párjai pedig szerintem nem voltak jóképűek, miközben ő egész nap a képeiket bámulta hogy jajj milyen helyesek.

Szóval inkább maradok egyedül még akkor is, ha egy mások szerint szőke herceg udvarol nekem, ha számomra nem vonzó. És sajnos lehet lelkileg akármilyen álompasi, ha külsőre nem találom vonzónak kicsit se, akkor el se tudok vele kapcsolatot kezdeni. Sajnos lelki és fizikai vonzalomnak egyszerre kell teljesülnie.

2020. jún. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Ha tényleg nem szép már-már csúnya hamarabb is. Viszont ha egy szemernyi esélyt lát art,de hogy a szőke herceg egyszer hozzámegy akkor bizonyám sosem ad lentebb.
2020. jún. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%
Egy idő után át kell lendüljön a Csipkerózsika álomból, így lehetséges, de valószínűbb a macskás egyedüllét.
2020. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Annyi idősen már tökmindegy. Selejt.
2022. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!